Marcel Sołtysiak

Marcel Sołtysiak

- III m. Mistrzostwa Polski w Kicxkboxingu PZKB 2014 LC kadet
- I m. Mistrzostwa Polski w Kicxkboxingu PZKB 2014 KL kadet
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2013 tatrami kadet
- II m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2013 PF kadet
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2013 kalaki kadet
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2013 KL kadet młodszy
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2013 PF kadet młodszy
- II m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu UFR 2012 PF kadet młodszy
- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu UFR 2012 kalaki kadet młodszy
- II m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011 kadet młodszy
- II m. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2010 kalaki młodzik
- II m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki młodzik

Sylwia Czernik

Sylwia Czernik

- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2014 LC junior
- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2014 PF junior
- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2014 KL junior
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2013  KL kadet
- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2012 SC kadet
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011 kadet
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2011 LC kadet
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2011  KL kadet
- I m. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2011 SC kadet
- I m. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2011 Tech. sp. kadet
- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2010 SC kadet
- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2010 SC kadet

Karol Zommer

Karol Zommer

- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2012 KL kadet młodszy
- I m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2012 SC kadet młodszy
- II m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu UFR 2012 Kalaki kadet młodszy
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu UFR 2012 testy szybkiści kadet
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011 kadet młodszy
- I m. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2010 kalaki młodzik
- I m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki młodzik
- I m. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki młodzik
- II m. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do 2009 kalaki młodzik

Michał Lichodziejewski

Michał Lichodziejewski

- III m. Puchar Polski w Kickboxingu PZKB 2014 KL junior
- II m. Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu PZKB 2012 PF junior
- Zwycięstwo Gala West Fighting MMA 2012 k-1
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011 kadet
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2011 LC kadet
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2011 KL kadet
- III m. Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB 2010 LC kadet

Daniel Kmak

Daniel Kmak

- uczestnik gali West Fighting MMA 2013
- III m. Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu PZKB 2012 LC senior
- II m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011 LC senior

Piotr Thel

Piotr Thel

- II m. Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu PZKB 2012 SC junior
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011 junior

Paweł Jastrzębski

Paweł Jastrzębski

- III m. Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu PZKB 2012 SC junior

Patryk Kriegelstein

Patryk Kriegelstein

- III m. Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu PZKB 2010 SC junior
- I m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2009 LC junior
- III m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2009 SC junior
- III m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2009 układy  junior

Sebastian Sarbinowski

Sebastian Sarbinowski

- I m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki kadet
- I m. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki kadet
- II m. Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki kadet

Patryk Kociubiński

Patryk Kociubiński

- I m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki młodzik
- I m. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki młodzik

Jakub Gruszewski

Jakub Gruszewski

- III m. Międzynarodowe Mistrzostw Polski w Taekwon-do PFT 2009 kalaki młodzik

Mateusz Mleczko

Mateusz Mleczko

- I m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2008 układy junior młodszy 

Ponadto w historii Klubu zapisali się również:

Ponadto w historii Klubu zapisali się również:

Andrzej Michalczyk
- II m. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwon-do PFT 2009 LC senior
- III m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2008 LC junior
- III m. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwon-do PFT 2008 SC junior
- Obecnie z powodzeniem trenuje Kickboxing podczas studiów w Poznaniu, z powodzeniem walczy na galach K-1 i Muay Thai

Adam Ostrowski
- III m. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do PFT  2009 SC kadet
- II m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2008 układy młodzik

Katarzyna Zommer
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2013 PF junior
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2013  tatami junior

Aleksandra Jankowska
- I m. Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2013 kalaki kadet

Beata Zommer
- III m. Mistrzostw Polski Zachodniej w Kickboxingu PZKB 2010 LC senior

Mateusz Filipowicz
- II m. Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu PZKB 2010 SC junior

Igor Wodniczak
- III m.  Puchar Polski Taekwon-do PFT 2009 kalaki kadet

Andrzej Kowalczewski
- II m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2007 SC kadet

Karol Michalski
- II m. Puchar Polski w Taekwon-do PFT 2008 kalaki młodzik