Tomasz Begrowski

Tomasz Bagrowski

Urodzony w 1979 r. Mieszkaniec Gorzowa Wlkp. Żonaty, ojciec dwójki dzieci. 
Ze sportami walki związany jest praktycznie od dzieciństwa. Już jako 8 latek trenował Karate. Później przyszła kolej na Ju-jitsu oraz w szkole średniej Boks. Dopiero jako nastolatek odkrył swoją prawdziwą pasję - Taekwon-do. 
W tym sporcie odnalazł się doskonale. Jako zawodnik może poszczycić się sporymi osiągnięciami: 5-krotny Mistrz Polski,4-krotny Wicemistrz Polski, 2-krotny Zwycięzca Pucharu Polski. Warto zaznaczyć, że startował w jednej z najbardziej obsadzonych kategorii wagowych -72 kg, a wszystkie tytuły zdobył wyłącznie w walce (zarówno ciągłej, jak i przerywanej). Po sukcesach w Taekwon-do, zapragnął sprawdzić swoich sił w Kickboxingu, gdzie doszedł do tytułu Wicemistrza Polski. Walczył w kategoriach od 69 do 79 kg.
W 2007 r. postanowił przekazać swoją wiedze i umiejętności zakładając Klub Sportów Walki Gorzów Wlkp. Doskonałe umiejętności poparte praktyką zawodniczą musiały przynieść zamierzone efekty szkoleniowe. Jego zawodnicy z powodzeniem startują na arenach Polski i Świata odnoszą liczne sukcesy sportowe. Jako trener wychował kilkunastu Mistrzów Polski w Kickboxingu i Taekwon-do. Za swoją pracę i efekty szkoleniowe był wielokrotnie nagradzany przez Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. W sportach walki jest jednym z nielicznych trenerów tak wszechstronnie wyszkolonym. Posiada czarny pas w Taekwon-do i Kickboxingu. Jest instruktorem samoobrony, Boksu i Kickboxingu. Specjalista zarówno od walki ciągłej jak i przerywanej, formuł mniej jak i pełnokontaktowych. 
Ponadto posiada niezbędne uprawnienia do organizacji kolonii/obozów wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży.
Filip Dzitko

Filip Dzitko

Urodzony w 1991 r. w Gorzowie Wielkopolskim.
Pierwsze treningi sztuk walki rozpoczął w wieku 13 lat na prywatnych zajęciach Kickboxingu i Boksu. Od 2007 roku trenował w KSW Gorzów. Bardzo utalentowany, szybko i w doskonałym stopniu opanował techniki walki w Kickboxingu i Taekwon-do. Posiada najwyższy stopnień wyszkolenia uczniowskiego w obu tych dyscyplinach sportu. Od 2012 r. po zrobieniu niezbędnych kwalifikacji instruktora pełni funkcję drugiego trenera.