TRENUJ Z NAMI!

TRENUJ Z NAMI!

Najlepszy, profesjonalny Klub Sportów Walki w Gorzowie Wlkp. i okolicy. Klub, w którym nauczymy Cię Kickboxingu, Boksu, K-1, Muay Thai i Taekwon-do jako profesjonalnych dyscyplin sportowych, a nie amatorskiej walki ulicznej. Tylko u nas kompleksowe szkolenie prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Możliwość nauki zarówno w celach rekreacyjnych, jak i zawodniczego treningu walki. Przyłącz się do Nas, a będziesz trenował z Najlepszymi: Mistrzami i Wicemistrzami Polski. Zapisy trwają cały rok. PIERWSZY TRENING BEZPŁATNY!!! 
Składka członkowska w Klubie wynosi 120 zł miesięcznie, jednakże:
- RODZINA TANIEJ - składka członkowska dla dwóch osób 200 zł, 3 osoby 250 zł,
-ZAWODNICY (osoby systematycznie startujące w zawodach)- 100zł.

TRENINGI PERSONALNE

TRENINGI PERSONALNE

Brakuje Ci motywacji? Szybko popadasz w monotonię przez co zniechęcasz się i zaprzestajesz ćwiczyć? Nie lubisz ćwiczeń w grupie ale i samotne treningi nie wpływają na Ciebie korzystnie? Nie widzisz efektów swojej ciężkiej pracy? Potrzebujesz osoby, która będzie Cię motywowała i ćwiczyła razem z Tobą? Może warto pomyśleć o treningu personalnym!!! Trening osobisty jest formą treningu jeden na jeden. Są to indywidualne zajęcia pod okiem specjalisty, który tworzy program treningowy specjalnie dopasowany do potrzeb i możliwości ćwiczącego.Ty określasz potrzeby, my zajmujemy się resztą i wspólnie z Tobą dążymy do obranego celu!!!
Godzina treningu personalnego - 100 zł. W cenie zajęć bilet wstępu na siłownię Hotelu Gracja + 30 min. basenu gratis!!!

ZAWODY SPORTOWE

ZAWODY SPORTOWE

Swoje umiejętności będziesz mógł sprawdzić na wielu imprezach sportowych w kraju i za granicą, gdzie na bieżąco startujemy odnosząc liczne sukcesy. 
UWAGA! Do udziału w zawodach konieczne są badania lekarskie, które należy wykonać u lekarza medycyny sportowej. W Gorzowie funkcjonują dwie przychodnie sportowe: 
- Gabinet Medycyny Sportowej ul. Mieszka I 56,
- Poradnia Medycyny Sportowej ul. Dworcowa 4.  

Ponadto wymagane jest posiadanie odpowiedniego stopnia wyszkolenia: 
- Kadet Młodszy (10-12 lat) - 9  stopień szkoleniowy,
- Kadet starszy (13-15 lat), Junior (16-18 lat) - 7(formuła planszowa) i 5(ring) stopień szkoleniowy,
- Młodzieżowiec (18-21lat), senior (>18 lat) - 5 stopień szkoleniowy,
- Zawodowcy - 3 stopień szkoleniowy.

Stawki egzaminacyjne znajdują sie na
http://pzkickboxing.pl/dok/57,regulamin,finansowy,pzkb.html

POKAZY SZTUK WALKI

POKAZY SZTUK WALKI

Pokaz sztuk walki to niezwykle widowiskowe przedstawienie w ramach którego NASZA ZAWODOWA GRUPA POKAZOWA prezentuje swoje umiejętności. Efektowne techniki kopnięć, uderzeń oraz fragmentów walki staną się doskonałym dodatkiem każdej imprezy integracyjnej. Jeżeli organizujesz jakąkolwiek imprezę: rekreacyjną, artystyczną, sportową - skontaktuj się z nami. Chętnie dostarczymy niezapomnianych wrażeń w każdym miejscu i czasie. 
NASZE POKAZY SĄ BEZPŁATNE!

OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

KSW GORZÓW to nie tylko trening i zawody sportowe, to również aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji i ferii zimowych. Co roku organizujemy dla naszych członków super obozy sportowe w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych. Jeśli chcesz by twoje dziecko spędziło aktywne i ciekawe wakacje - zapraszamy na nasze obozy sportowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadrę pedagogiczną. Gwarantujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę.