Otwarty letni obóz sportowo-rekeracyjny Szklarska

Otwarty letni obóz sportowo-rekeracyjny Szklarska

KSW GORZÓW zaprasza na otwarty letni obóz sportowo- rekreacyjny do Intefrerie Hotel Sport Bornit w Szklarskiej Porębie. 
SZKLARSKA PORĘBA to miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich, nad rzeką Kamienna. Istniejące w Szklarskiej Porębie walory wypoczynkowe pozwalają na aktywny wypoczynek turystom nie tylko w sezonie narciarskim, ale praktycznie przez cały rok. Warunki klimatyczne miasta porównywalne są do walorów miejscowości alpejskich położonych na wysokości 2000 m n.p.m. co doceniają polscy sportowcy. W okolicy znajdują się najpiękniejsze w Polsce trasy biegowe i rowerowe, o łącznej długości 450km. 
INTERFERIE Sport Hotel Bornit to idealna baza wypadowa dla wszystkich tych, którzy pragną połączyć górski wypoczynek z aktywnymi treningami i świetnie zagospodarowanym czasem wolnym. Bogata oferta sportowo-rekreacyjna sprawia, że każdy entuzjasta sportu znajdzie tu coś dla siebie.
Do naszej dyspozycji w hotelu:
- pełnowymiarowy basen ze zjeżdżalniami i atrakcjami dla najmłodszych
- sala fitness
- siłownia
- saunarium
- kręgielnia
- wypożyczalnia sprzętu sportowego
- kinect room
- sport room
- profesjonalne zaplecze spa - gabinety Chillout SPA
KSW GORZÓW to profesjonalny klub sportowy, który posiada bogate doświadczenie w organizacji obozów/kolonii sportowych. Dysponujemy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą trenerską i pedagogiczną, która zadba o aktywny wypoczynek w doskonałej atmosferze. W programie kolonijnym m.in. zajęcia sztuk walki z elementami kickboxingu, boksu, taekwon-do, k1 i samoobrony. 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych miłą i aktywną formą wypoczynku. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę. Możliwość uczestnictwa osób niezrzeszonych w Klubie. 
Kosz 1250 zł. W cenie pobyt z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad i kolacja) i atrakcjami, transport wynajętym autokarem oraz koszulka klubowa. 
Płatności na konto Klubu: Bank Credit Agricole nr 88 1940 1076 3039 4461 całościowo lub w dwóch ratach: 
- I rata 400 zł do dnia 10 kwietnia 2018 r.
- II rata 850 zł do dnia 30 maja 2018 r.
Kontakt pod nr tel. 602-120-899.

Nagrody i stypednia Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp

Nagrody i stypednia Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp

Zawodnicy KSW GORZÓW: Piotrek Żmijak i Filip Kucharczyk oraz trener Tomasz Bagrowski nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. za osiągnięcia sportowe roku 2017!!!
8 marca odbyła się uroczystość wręczenia nagród i stypendiów dla najlepszych sportowców Gorzowa Wlkp. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele KSW GORZÓW. Nie był to jednak przypadek, gdyż nasi zawodnicy to ubiegłoroczni Mistrzowie Polski w Kickboxingu. Ponadto Filip Kucharczyk zajmując 5 miejsce na Mistrzostwach Europy znalazł się w gronie najlepszych sportowców i otrzymał dodatkowo okresowe stypendium. Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy serdecznie Władzom Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Nie daj się zimie w czapce KSW Gorzów!

Nie daj się zimie w czapce KSW Gorzów!

Na dworze -15, ale w naszej czapce klubowej żaden mróz nie jest straszny...

Nagroda dla nejlepszych zawodników w roku 2017!

Nagroda dla nejlepszych zawodników w roku 2017!

Z radością informujemy, że dwóch naszych zawodników: Piotrek Żmijak i Filip Kucharczyk otrzyma nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. za osiągnięcia sportowe w roku 2017. Obaj w ubiegłym roku zdobyli tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu, tym samym kwalifikując się do Kadry Narodowej Polski Związek Kickboxingu. Ponadto Filip Kucharczyk został zakwalifikowany i uczestniczył w Mistrzostwach Europy WAKO w Kickboxingu, gdzie zdobył cenne doświadczenie.
GRATULUJEMY zawodnikom, dziękując jednocześnie Władzom Miasta Gorzowa Wlkp. za wyróżnienie!

Długie spodnie klubowe do Kickboxingu.

Długie spodnie klubowe do Kickboxingu.

Najnowszy projekt odzieży klubowej KSW GORZÓW - długie spodnie do Kickboxingu! Design by Czarny Rycerz.

Pierwszy start - pierwsze medale 2018!!!

Pierwszy start - pierwsze medale 2018!!!

KSW GORZÓW wraca z międzynarodowego turnieju w Eberswalde (Niemcy) z 13 medalami: 2 złote, 5 srebrnych i 6 brązowych:
- Marika Szczepaniak - I miejsce Pointfighting newcomer oraz I miejsce Light Contact newcomer - 32 kg. kadet młodszy,
- Laura Szymańczuk - II miejsce Pointfighting newcomer oraz II miejsce Light Contact newcomer +47 kg. kadet młodszy,
- Natalia Kowaleczko Krupa - II miejsce Pointfighting newcomer oraz III miejsce Light Contact newcomer -65 kg. kadet starszy,
- Michał Mazurek - II miejsce Pointfighting newcomer oraz III miejsce Light Contact newcomer +47 kg. kadet młodszy,
- Wojciech Zwierzyński - II miesce Pointfighting newcomer oraz III miejsce Light Contact newcomer -37 kg. kadet młodszy,
- Wiktor Popiak - III miesce Pointfighting newcomer oraz III miejsce Light Contact newcomer +47 kg. kadet młodszy,
- Jakub Zakrzewski - III miesce Pointfighting newcomer -47kg. dzieci 6-10 lat.
GRATULACJE dla zawodników oraz trenerów: Tomasz Bagrowski i Sławomir Przypis!!!
Podziękowania dla Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS) za zapewnieniem nam po raz kolejny komfortowej i bezpiecznej podróży oraz dla pozostałych naszych sponsorów: Sekret PLUS, OPTIMUM BAU, Bel-Pol Gorzów, KONMAR, Pensjonat FUDA, LEX WORK, Grupa Gezet, GRASS HOPPER, RC Solutions Kuls, TRANSPORT KIELEC, Animal Doctor, a także Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

Kolejny gadżet klubowy!

Kolejny gadżet klubowy!

Saszetka (nerka ) KSW Gorzów.

Kubek KSW Gorzów!

Kubek KSW Gorzów!

W naszym Klubie każdy zawodnik otrzymuje taki gadżecik...

PENSJONAT FUDA WYGRYWA NASZĄ LICYTACJĘ WOŚP!

PENSJONAT FUDA WYGRYWA NASZĄ LICYTACJĘ WOŚP!

Rok treningów, który w styczniu tego roku przekazaliśmy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała za kwotę 1025 zł gorzowska firma Pensjonat FUDA. Pieniążki trafią na konto WOŚP, a właściciel firmy Pan Jarosław Łazarski przekazał nagrodę dla zawodników Klubu. Mając dwie grupy treningowe postanowiliśmy nagrodzić 2 najbardziej zaangażowanych na ćwiczeniach zawodników, którzy będą mogli trenować pół roku bez opłat członkowskich. Zwycięzcami zostali: w grupie dzieci - Michał Mazurek i w grupie młodzieży- Kamil Kulisz. GRATULUJEMY!

EGZAMIN NA STOPNIE UCZNIOWSKIE PZKB

EGZAMIN NA STOPNIE UCZNIOWSKIE PZKB

W dniu 07 lutego 2018 r. w KSW GORZÓW odbył się egzamin na stopnie uczniowskie (pasy) w Kickboxingu. Po raz pierwszy w naszym Klubie egzamin przeprowadził trener Tomasz Bagrowski, któremu asystował II trener Klubu Sławomir Przypis. W egzaminie uczestniczyło 25 zawodników, dla których był to wspaniały sprawdzian nabytych umiejętności. Wszyscy uczestnicy ukończyli egzamin z wynikiem pozytywnym uzyskując stopnie, których oficjalne potwierdzenie w najbliższym czasie wystawi Polski Związek Kickboxingu. GRATULUJEMY!!!

ZGRUPOWANIE KADRY FULL CONTACT!!!

ZGRUPOWANIE KADRY FULL CONTACT!!!

W weekend 26-28 stycznia 2018 r. trener Tomasz Bagrowski dbając o swoje wyszkolenie sportowe uczestniczył w zgrupowaniu kadry Poland Full Contact Team, które odbyło się KKS Sporty Walki Poznań. Bardzo dziękujemy trenerom kadry Radek Laskowski i Wojciech Kierstein za wspaniałą inicjatywę, świetną organizacje i cenne wskazówki. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za wspólne treningi i wspaniałą atmosferę. FULL CONTACT TO WIĘCEJ NIŻ DRUŻYNA!!! Do zobaczenia następnym razem!

NOWE KOSZULKI KLUBOWE!

NOWE KOSZULKI KLUBOWE!

Zakup został dofinansowany z dotacji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., a projekt wykonała firma Czarny Rycerz. 
Podobnie jak na pozostałych naszych strojach klubowych nie zapominamy o SPONSORACH naszego klubu. Oprócz dotychczasowych: Pensjonat FUDA, OPTIMUM BAU, Sekret PLUS, KONMAR, RC Solutions Kuls, GRASS HOPPER, Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS), LEX WORK, Grupa Gezet będziemy również reklamować nowo pozyskanych: Bel-Pol Gorzów i Animal Doctor. DZIĘKUJEMY!!!

Nowy rok - nowi partnerzy!

Nowy rok - nowi partnerzy!

Z przyjemnością informujemy, że KSW Gorzów nawiązał współpracę z Gabinetem Weterynaryjnym Animal Doctor.
Znajdujący się w Gorzowie Wlkp. przy ul. Witosa 40B gabinet weterynaryjny prowadzi profilaktykę, diagnostykę i leczenie zwierząt egzotycznych, kotów i psów - POLECAMY!

POKAZY WOŚP 2018

POKAZY WOŚP 2018

Jak co roku graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Tym razem daliśmy pokaz Kickboxingu w Kupcu Gorzowskim. Dziękujemy trenerom, zawodnikom, rodzicom oraz zebranej publiczności. Zainteresowanych Kickboxingiem zapraszamy na nasze treningi.

BEL-POL nowym sponsorem Klubu!

BEL-POL nowym sponsorem Klubu!

Do grona sponsorów KSW GORZÓW dołącza BEL-POL!!!
Bez wątpienia największa w Polsce firma specjalizującą się w dystrybucji podłóg i drzwi oraz materiałów wykończenia wnętrz. 
60 firmowych salonów sprzedaży, z których jeden znajdziecie Państwo w Naszym Mieście: Gorzów ul. Myśliborska 31 -ZAPRASZAMY!
https://bel-pol.pl/

TRENUJ Z NAMI!!!

TRENUJ Z NAMI!!!

Zapraszamy na treningi do Zespołu Szkół nr 13 w Gorzowie Wlkp. ul. Szwoleżerów 2:
- DZIECI - poniedziałek i piątek o godz. 18.30 oraz środa 19.00. 
- MŁODZIEŻ I DOROŚLI - poniedziałek i piątek o 19.30 oraz środa 20.00. 

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Tym razem nie tylko organizujemy pokaz Kickboxingu, ale dajemy na licytację Voucher rocznych treningów w naszym klubie. 
Zapraszamy w niedzielę pod Kupiec Gorzowski, gdzie rozpocznie się impreza, organizowana przez grupę "Latam bo lubię". W programie m.in. pokazy dryftu samochodowego!

CZARNY PAS W KICKBOXINGU PZKB (WAKO)!

CZARNY PAS W KICKBOXINGU PZKB (WAKO)!

Trener Tomasz Bagrowski podnosząc swoje kwalifikacje sportowe zdał egzamin na czarny pas I DAN w Kickboxingu PZKB (WAKO)!!!

TRENINGI W ZESPOLE SZKÓL NR 13

TRENINGI W ZESPOLE SZKÓL NR 13

Od 3 stycznia zmieniamy miejsce treningów na Zespół Szkól nr 13 przy ul. Szwoleżerów 2 (tzw. "duża 13"). Treningi będą nadal 3 razy w tygodniu, w te same dni: poniedziałki, środy i piątki. Z myślą o rodzicach najmłodszych wprowadziliśmy nieco wcześniejsze godziny zajęć. Dzieci 6-13 lat rozpoczną o godz. 18.30, a młodzież i dorośli o godz. 19.30. Mamy nadzieję, że zmiana lokalizacji nie wpłynie na pogorszenie frekwencji, tym bardziej że to sąsiednia okolica miasta. Wręcz przeciwnie, liczymy, że większa sala treningowa, na której będzie można chociażby powiesić worki treningowe, przypadnie wszystkim do gustu. Bardzo liczymy na nowych adeptów, w tym uczniów SP 13 oraz inne dzieci i młodzież z pobliskiego rejonu. 

PODSUMOWANIE ROKU 2017

PODSUMOWANIE ROKU 2017

Kończy się rok 2017, w którym chcielibyśmy podziękować zawodnikom, trenerom, rodzicom, sponsorom, Władzom Naszego Miasta i Województwa oraz Polskiemu Związkowi Kickboxingu i MSiT za wspólne treningi, wyjazdy, udział w zawodach i imprezach sportowych, wsparcie finansowe oraz wszelką pomoc i zaangażowanie w działalność i rozwój KSW GORZÓW!
W ubiegłym roku oprócz wspólnych treningów, uczestniczyliśmy w wielu imprezach sportowych w kraju i za granicą: zawodach, obozie sportowym, pokazach, festynach, seminariach, szkoleniach i innych przedsięwzięciach promujących Kickboxing. Nasi zawodnicy godnie i z dumą reprezentując Nasz Klub wywalczyli:7 medali Mistrzostw Polski, 4 medale Pucharu Polski, 39 medali na innych zawodach ogólnopolskich oraz 8 medali na imprezach międzynarodowych za granicą. Dwóch Naszych Mistrzów Polski trafiło do Kadry Narodowej PZKB, z czego jeden wyjechał na Mistrzostwa Europy, gdzie zdobył cenne doświadczenie. 
Z optymizmem patrzymy w rok 2018 i życzymy wszystkim dużo zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności, a kickbokserom samych sukcesów sportowych oraz wytrwałości w dążeniu do celu!

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Zarząd, Trenerzy i Zawodnicy KSW GORZÓW!

TRENER PRZYPIS ZNOWU ZWYCIĘŻA

TRENER PRZYPIS ZNOWU ZWYCIĘŻA

Sławomir Przypis K-1 wygrywa kolejną walkę na MFC Makowski Fighting Championship 
Tym razem nasz trener, który w ringu reprezentuje macierzysty klub Żytkiewicz Team pokonał doświadczonego Michal Diviak Tomko ze Słowacji.

NAGRODA Z 1% WASZEGO PODATKU

NAGRODA Z 1% WASZEGO PODATKU

Piotrek Żmijak otrzymuje Puchar dla Najlepszego Zawodnika KSW GORZÓW w roku 2016! Nagrodę sfinansowano ze środków, które Państwo przeznaczyliście dla naszego klubu rozliczając PIT za rok 2016. Udało nam się uzbierać około 130 zł, które w całości przeznaczyliśmy na ten okazały puchar. Tak własnie narodził się pomysł, aby uzyskane w ten sposób pieniążki co roku przeznaczać na nagrody dla naszych zawodników. Zbliża się rok 2018, z którego początkiem będziecie Państwo rozliczać się za mijający rok. Prosimy przy rozliczeniu podatku przekazać 1% na KSW GORZÓW. Być może za rok 2017 uda nam się nagrodzić więcej zawodników...
PS. Nagroda dodatkowa to czapka i worek klubowy!

STROJE DO POINTFIGHTINGU

STROJE DO POINTFIGHTINGU

Nowe stroje klubowe do walki w formule Pointfighting dla naszych zawodników. Stroje dostaną osoby startujące w zawodach. Zakup sfinansowano z dotacji "Programu Klub 2017"

SZKOLENIE TRENERÓW COS CETNIEWO

SZKOLENIE TRENERÓW COS CETNIEWO

W dniach 15-17 grudnia 2017 r. trener Tomasz Bagrowski uczestniczył w szkoleniu trenerów PZKB, które odbyło się w Centreanym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Wspaniała inicjatywa Polski Związek Kickboxingu. Wymiana doświadczeń oraz cenne wskazówki, które przekażemy dla Was na treningach w KSW Gorzów - ZAPRASZAMY!

Firma KONMAR Piotr Koniczek kolejny sezon z nami!

Firma KONMAR Piotr Koniczek kolejny sezon z nami!

Właśnie podpisaliśmy umowę sponsoringową na sezon 2017/2018 - DZIĘKUJEMY!
KONMAR to wywóz odpadów oraz przewóz materiałów sypkich. Przewóz żwiru, piasku, kamieni, ziemi ogrodowej oraz inne usługi transportowe. Podstawianie kontenerów o ładowności od 1,5 do 38m3 na place budów, na potrzeby własne itp. Wywóz gruzu, śmieci, złomu. W sezonie zimowym firma zajmuje się również odśnieżaniem dachów oraz terenów zarówno małych posesji jak i dużych firm. POLECAMY!!!

LUBUSZ OPEN 2017

LUBUSZ OPEN 2017

12 medali KSW GORZÓW na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Kickboxingu:
- Marika Szczepaniak I m. Light Contact i I m. Kick Light -32kg. kadet młodszy,
- Zuza Jaśkiewicz I m. LC i I m. KL -60 kg. junior oraz tytuł najlepszej zawodniczki turnieju,
- Piotrek Żmijak I m. LC i III KL(kontrowersyjny wynik i powinien być w finale) -37kg. kadet młodszy,
- Wojtek Zwierzyński II m. LC i III KL -37kg. kadet młodszy, 
- Nikolas Szczepaniak I m. LC i II KL -42kg. kadet starszy, 
- Remigiusz Czeponis I m. KL i II m. LC -42kg. kadet starszy.
Podziękowania dla: Grupa Gezet, OPTIMUM BAY, Sekret PLUS, KONMAR, RC Solutions Kuls, TRANSPORT KIELEC, Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS), GRASS HOPPER, Pensjonat FUDA, LEX WORK oraz Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego!

BERLIN SENSEI CUP 2017

BERLIN SENSEI CUP 2017

W dniu 18 listopada w Berlinie odbył się międzynarodowy turniej kickboxingu 6. Internationaler Sensei CUP 2017, w którym uczestniczyła 8 osobowa drużyna KSW GORZÓW. Podopieczni trenerów Tomasz Bagrowski i Sławomir Przypis zaprezentowali się doskonale zdobywając aż 14 pucharów:
1) Marika Szczepaniak - I miejsce light contact i II miejsce pointfighting newcommer -32 kg. kadet młodszy,
2) Fabian Kik - II miejsce pointfighting newcommer -47 kg. kadet młodszy,
3) Wojciech Zwierzyński - II miejsce light contact i III miejsce pointfighting newcommer -37 kg. kadet młodszy,
4) Piotrek Żmijak - I miejsce kick light -42 kg kadet starszy oraz II miejsce light contact -37 kg. kadet młodszy,
5) Nikolas Szczepaniak - I miejsce pointfighting, II miejsce kick light i II miejsce light contact - 42 kg. kadet starszy,
6) Remigiusz Czeponis - I miejsce light contact, II miejsce pointfighting i III miejsce kick light -42 kg. kadet starszy.
7) Drużyna w składzie Nikolas Szczepaniak, Remigiusz Czeponis i Filip Kucharczyk wywalczyła II miejsce w formule pointfighting kadetów starszych.
Niestety bez medalu debiutujący Kamil Kulisz, dla którego była to pierwsza walka w życiu oraz indywidualnie Filip Kucharczyk, który startował w jednej z najbardziej obsadzonych kategorii i naprawdę po dobrych walkach nieznacznie przegrał w ćwierćfinałach. 
GRATULACJE DLA CAŁEGO TEAMU KSW GORZÓW!!!
Dziękujemy naszym sponsorom, przede wszystkim Grupa Gezet za komfortową podróż przestronnym Fiatem Talento (gdyby nie bus to nie wiem jak byśmy zabrali te puchary) oraz OPTIMUM BAU, RC Solutions Kuls, KONMAR, Sekret PLUS, LEXWORK, Pensjonat FUDA, TRANSPORT KIELEC, Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS), GRASS HOPPER, a także Urzędowi Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego!

POINTFIGHTING GRAND PRIX 2017

POINTFIGHTING GRAND PRIX 2017

Złoto, srebro i brąz oraz 3 miejsce drużyny kadetów młodszych to dorobek KSW GORZÓW na Pucharze Polski w Kickboxingu w formule pointfighting.
W dniu 28.10.2017 r. w Świdniku odbył się Pointfighting Grand Prix - Otwarty Puchar Polski w kickboxingu, w którym uczestniczyło 8 zawodników KSW GORZÓW. Otwarty Puchar Polski ściągnął do Świdnika zawodników nie tylko z kickboxingu, ale również z innych dyscyplin specjalizujących się w walce przerywanej, jak np. Taekwondo. W zawodach uczestniczyło 182 zawodników z 21 klubów, w tym również zagraniczne drużyny.
- Nikolas Szczepaniak - I miejsce kadet starszy - 42 kg.
- Remigiusz Czeponis - II miejsce kadet starszy - 42 kg.
- Filip Kucharczyk - III miejsce kadet starszy - 47 kg.
- III miejsce drużyna kadetów młodszych w składzie: Marika Szczepaniak, Fabiak Kik, Wojciech Zwierzyński i Piotrek Żmijak. 
Bez medalu niestety Natalia Kowaleczko Krupa, dla której Pointfighting nie jest stylem wiodącym, ale ona zawsze i wszędzie chce walczyć. 
GRATULUJEMY!!!
Dziękujemy Urzędowi Miasta Gorzów Wlkp. oraz sponsorom klubu, bez pomocy których nie byłoby takich wyjazdów: OPTIMUM BAU, Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS), TRANSPORT KIELEC, Sekret PLUS, KONMAR, RC Solutions Kuls, GRASS HOPPER, Pensjonat FUDA, LEX WORK, Grupa Gezet.

POLISH FIGHTER CUP 2017

POLISH FIGHTER CUP 2017

Wracamy ze Szczecina z turnieju Polish Fighter Cup 6 ze złotem oraz brązem:
- Filip Kucharczyk I miejsce kadet starszy -47kg. (warto zaznaczyć, że nasz mistrz walczył w wyższej niż dotychczas kategorii wagowej, gdzie również był bezkonkurencyjny!)
- Nikolas Szczepaniak III miejsce kadet starszy -42kg.
Bez medalu, ale po dobrych walkach Zuza Jaśkiewicz i Remigiusz Czeponis. Zuzia nie miała szczęścia w losowaniu i po naprawdę dobrej walce przegrała ze znacznie bardziej doświadczoną zawodniczką, notabene medalistką mistrzostw Europy i Świata. Remek natomiast po pierwszej wygranej walce, w półfinale doznał kontuzji, która wyeliminowała go z dalszej rywalizacji. GRATULUJEMY!!!
Jak zawsze dziękujemy za wsparcie sponsorom klubu: Grupa Gezet, OPTIMUMBAU, Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS), KONMAR, Pensjonat FUDA, LEX WORK, Sekret PLUS, GRASS HOPPER, RC Solutions Kuls oraz Urzędowi Miasta Gorzowa Wlkp.

KIDS BOXING

KIDS BOXING

Jeżeli twoje dziecko nie wybrało jeszcze sportu dla siebie, zapraszamy do KSW GORZÓW - nabór ciągle trwa.
KIDS BOXING to zajęcia sztuk walki dla dzieci 6-13 lat z elementami Kickboxingu, Boksu i Taekwon-do. 
Treningi odbywają się w siłowni Hotel Gracja: poniedziałki i środy godz. 19.00, piątki 17.00. 
Zajęcia prowadzą: Zawodowy Mistrz Europy, Polski i Niemiec K-1 Sławomir Przypis oraz 5-krotny Mistrz Polski w Taekwon-do i 3-krotny Wicemistrz ...
Zobacz więcej

LADIES IN KSW GORZÓW

LADIES IN KSW GORZÓW

Mówią, że to męski sport, a tymczasem najładniejsze dziewczyny w Gorzowie trenują w naszym Klubie!

TRENER PRZYPIS ZNOWU ZWYCIĘŻA

TRENER PRZYPIS ZNOWU ZWYCIĘŻA

Trener KSW GORZÓW Sławomir Przypis wygrywa kolejną walkę na gali MFC Makowski Fighting Championship - GRATULUJEMY!!!

BEZ MEDALU, ALE Z DOŚWIADCZENIEM

BEZ MEDALU, ALE Z DOŚWIADCZENIEM

Niestety Filip Kucharczyk wraca z Mistrzostw Europy WAKO w Kickboxingu bez medalu. Nasz kadetów starszy uległ w ćwierćfinale zawodnikowi z Wielkiej Brytanii. Trudno, jutro wracamy na salę i przygotowujemy się do kolejnych startów. Dla Filipa, który kickboxing trenuje niespełna rok, już sam udział w Mistrzostwach Europy to duży sukces, a na medale przyjdzie jeszcze czas. Z całą pewnością przygotowania wraz z Kadrą Narodową PZKB i udział w turnieju przyniosło ogromne doświadczenie temu młodemu zawodnikowi, które kiedyś zaprocentuje...
Jeszcze raz dziękujemy Urzędowi Miasta Gorzowa Wlkp., bezpośrednim sponsorom tego wyjazdu: Pensjonat FUDA, OPTIMUM BAU, LEX WORK oraz wielu prywatnym osobom, którzy nas wsparli.

ZAPISY/NOWY NABÓR!

ZAPISY/NOWY NABÓR!

Od 04 września ruszamy z nowym naborem do KSW GORZÓW:
- SIŁOWNIA HOTELU GRACJA,
- DZIECI 6-13 LAT: poniedziałki i środy godz. 19.00, piątki 17.00,
- MŁODZIEŻ I DOROŚLI: poniedziałki i środy godz. 20.00, piątki 18.00.
Treningi prowadzą: Zawodowy Mistrz Europy, Polski i Niemiec w K-1 Sławomir Przypis oraz Wielokrotny Mistrz i Wicemistrz Polski w Taewkon-do i Kickboxingu Tomasz Bagrowski. 
ZAPRASZAMY - ZAPISY TEL. 602-120-899

FUDA SPONSOREM KSW GORZÓW

FUDA SPONSOREM KSW GORZÓW

Do grona partnerów KSW GORZÓW dołącza firma FUDA, która kompleksowo zajmuje się noclegami dla firm oraz osób prywatnych w terminach krótko i długookresowych. Jeśli szukają Państwo pensjonatu, taniego hotelu lub hostelu w Gorzowie Wlkp., Pensjonat FUDA serdecznie zaprasza ! Do dyspozycji Gości 15 miejsc noclegowych, wygodne pokoje dwu- do czteroosobowe, dwie kuchnie i dwie toalety z natryskami, bezprzewodowy internetem oraz bezpłatny zamykany parking . Atutem Pensjonatu jest między innymi ładny wystrój wnętrz, doskonała lokalizacja oraz fachowa i miła obsługa . Dodatkowo FUDA oferuje długoterminowy wynajem niezależnych mieszkań dla firm na terenie Gorzowa Wielkopolskiego - 2,3 i 4 pokojowe. Ceny za dobę od 25 zł za osobę 
http://fuda.pl/

SPORTOWE POŻEGNANIE WAKACJI 2017

SPORTOWE POŻEGNANIE WAKACJI 2017

W dniu 27.08.2017 r. KSW GORZÓW już po raz kolejny uczestniczył w Sportowe Pożegnanie Wakacji Gorzów Wlkp. Dziękujemy Pani Halina Kunicka za zaproszenie, dzięki któremu mogliśmy zaprezentować mieszkańcom Naszego Miasta i okolic dyscyplinę Kickboxingu. Tym, którym spodobały się nasze pokazy zapraszamy na treningi do naszego Klubu. 04 września ruszamy z NOWYM NABOREM:
- siłownia Hotel Gracja,
- dzieci 6-13 lat: poniedziałki i środy godz. 19.00, piątki godz. 17.00,
- młodzież i dorośli: poniedziałki i środy godz. 20.00, piątki godz. 18.00.
ZAPISY: tel. 602-120-899

DZIĘKUJEMY NASZEMU PIĘKNEMU MIASTU ZA POMOC

DZIĘKUJEMY NASZEMU PIĘKNEMU MIASTU ZA POMOC

Z radością informujemy, że nasz Klub podpisał umowę z Urzędem Miasta Gorzowa Wlkp. na wsparcie zadania publicznego pod tytułem "Wyjazd zawodnika KSW GORZÓW na Mistrzostwa Europy WAKO w Kickboxingu" Otrzymaliśmy dofinansowanie znacznej części, dzięki któremu nasz zawodnik Filip Kucharczyk we wrześniu pojedzie do Macedonii. Serdecznie dziękujemy Władzom Naszego Miasta za pomoc!

POMAGAJMY!

POMAGAJMY!

Sportowcy też pomagają. Trener KSW GORZÓW Tomasz Bagrowski regularnie od wielu lat oddaje krew, co zupełnie nie przeszkodziło mu w odnoszeniu licznych sukcesów: 5 tytułów Mistrza Polski w Taekwon-do i 3 tytuły Wicemistrza Polski w Kickboxingu. POMAGAJMY!

ZGRUPOWANIE KADRY - LUZINIO

ZGRUPOWANIE KADRY - LUZINIO

W dniach 04-06 sierpnia 2017 r. w Luzinio odbyły się II konsultacje Kadry Narodowej kadetów i juniorów PZKB w formule Pointfighting. W przygotowaniach do wrześniowych Mistrzostw Europy w Kickboxingu uczestniczył zawodnik KSW GORZÓW Filip Kucharczyk.

PIOTR ŻMIJAK W KADRZE NARODOWEJ

PIOTR ŻMIJAK W KADRZE NARODOWEJ

Zawodnik KSW GORZÓW Piotrek Żmijak w Kadrze Polski w Kickboxingu - GRATULUJEMY!

I ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ

I ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ

Zawodnik KSW GORZÓW Filip Kucharczyk na zgrupowaniu Kadry Narodowej Kadetów Pointfighting PZKB!

LETNI OBÓZ SPORTOWY 2017

LETNI OBÓZ SPORTOWY 2017

W dniach 26 czerwca - 07 lipca 2017 w Niechorzu odbył się kolejny obóz sportowy KSW GORZOW. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście i że będziecie z nami w przyszłym roku. Tym, którym spodobały się nasze zajęcia sportowe zapraszamy na treningi.

FILIP KUCHARCZYK JEDZIE NA MISTRZOSTWA EUROPY 2017

FILIP KUCHARCZYK JEDZIE NA MISTRZOSTWA EUROPY 2017

Filip Kucharczyk jako aktualny Mistrz Polski jest członkiem Kadry Narodowej Kadetów w formule Pointfighting na 2017 rok. Zawodnik został zakwalifikowany do udziału i będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy WAKO Kadetów w Kickboxingu, które odbędą się w Skopje (Macedonia) w terminie 02-10 września 2017.

PUCHAR ŚLASKA W KICKBOXINGU 2017

PUCHAR ŚLASKA W KICKBOXINGU 2017

8 Pucharów Prezesa Ślaskiego Związku Kickboxingu, w tym II miejsce drużynowo oraz tytuł dla najlepszego kadeta młodszego przywożą z Katowic kickboxerzy KSW GORZÓW!
W dniu 03.06.2017 r. w Katowicach odbył się Otwarty Turniej o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Kickboxingu, do którego trener Tomasz Bagrowski wystawił 4 zawodników:
- Nikolas Szczepaniak - I m. pointfighting, I m. light contact i II m. kick light w kategorii -37 kg kadet młodszy oraz tytuł dla najlepszego kadeta młodszego turnieju,
- Piotrek Żmijak - I miejsce kick light, II m. pointfighting i II m. light contact -37 kg kadet młodszy (warto podkreślić, że Piter startował w wyższej kategorii wagowej, gdzie w finałach mierzył się z Nikolasem, a ich walki należały do najładniejszych pojedynków turnieju)
- Filip Kucharczyk - I m. kick light, II m. light contact i II m. pointfighting -42 kg. kadet starszy,
- Marcel Sołtysiak - I m. pointfighting, II m. kick light i III m. light contact -57kg. kadet starszy.
Dziękujemy za transport Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS) oraz pozostałym naszym sponsorom: OPTIMUM BAU, Sekret PLUS, KONMAR, Grupa Gezet, GRASS HOPPER, RC Solutions Krzysztof Kuls, a także Urzędowi Miasta Gorzowa Wlkp.

MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW KICK LIGHT 2017

MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW KICK LIGHT 2017

Brązowy medal Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule kick light wywalczył Marcel Sołtysiak. Z takim dorobkiem wracamy do Gorzowa. Skromnie, ale liczy się zdobyte kolejne doświadczenie. Na pocieszenie pozostaje fakt, że wszyscy przegrali z nowymi Mistrzami Polski. Tak więc brawa dla całej drużyny za udział.

SPONSORZY KSW GORZÓW 2016/2017

SPONSORZY KSW GORZÓW 2016/2017

Zostań sponsorem klubu sportowego KSW GORZÓW i skorzystaj z najlepszej reklamy Twojej firmy. KSW GORZÓW to profesjonalny Klub Kickboxingu, którego zawodnicy startują na bieżąco na arenie polskiej i międzynarodowej, gdzie zdobywają liczne sukcesy sportowe. Na zawodach, pokazach, obozach i innych przedsięwzięciach sportowych zawsze prezentujemy się w strojach klubowych, na których obowiązkowo umieszczamy logo naszych sponsorów. Te logo widnieje na każdej naszej produkcji sportowej: dresy, spodenki, koszulki, czapeczki, smycze, torby sportowe, plakaty, banery, itp. Ponadto dbamy o reklamę naszych partnerów w środkach masowego przekazu, podkreślając ich wielką rolę w trakcie każdego wywiadu w tv, radio, gazecie oraz na naszym profilu FB czy stronie internetowej. Za działalność reklamową wystawiamy fakturę, którą można włączyć w koszty działalności firmy. Dla nas liczy się każde wsparcie, które pomoże naszym zawodnikom spełniać marzenia sportowe. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt pod nr tel. 602-120-899.

NOWY SPONSOR KSW GORZÓW

NOWY SPONSOR KSW GORZÓW

Do grona Sponsorów KSW GORZÓW dołącza firma GRASS HOPPER ze Skwierzyny! Dziękujemy za zaufanie i wsparcie.

6 MEDALI KSW GORZÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI W KICK

6 MEDALI KSW GORZÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI W KICK

W dniach 06-07 maja 2017 r. w Rydzynie k. Leszna odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów młodszych, starszych, juniorów w formule pointfighting i light contact oraz seniorów w formule pointfighting. W zawodach uczestniczyła rekordowa liczba 675 zawodników z 75 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu. 7 osobowa drużyna kickboxerów KSW GORZÓW pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego przywozi z imprezy 2 tytuły Mistrza Polski oraz 4 brązowe medale:
- Piotrek Żmijak - Mistrz Polski kadetów młodszych w formule light contact -32kg.
- Filip Kucharczyk - Mistrz Polski kadetów starszych w formule pointfighting -42kg.
- Natalia Kowaleczko Krupa - III m. kadet starszy w formule pointfighting -60kg.
- Remigiusz Czeponis - III m. kadet starszy w formule pointfighting -42kg.
- Marcel Sołtysiak - III m. kadet starszy w formule pointfighting -63kg.
- Jakub Wodyk - III m. kadet starszy w formule pointfighting +69kg.
Tym razem bez medalu Nikolas Szczepaniak, który po piewrszej wygranej walce odpadł w ćwierćfinałach, startując w jednej z najbardziej obszdzonych kategorii wagowych.
GRATULUJEMY SUKCESÓW!
Dziękujemy za wsparcie Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. oraz sponsorom Klubu: OPTIMUM BAU, RC Solutions Krzysztof Kuls, GRASS HOPPER, Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS), KONMAR, Sekret PLUS, TRANSPORT KIELEC, Grupa Gezet, LEX WORK.

TRENUJ Z NAMI W KSW GORZÓW!!!

TRENUJ Z NAMI W KSW GORZÓW!!!

Zapraszamy na treningi Kickboxingu i K-1, które prowadzi Zawodowy Mistrz Europy, Polski i Niemiec w K-1 Sławomir Przypis:
- siłownia hotelu Gracja,
- poniedziałki i środy godz. 20.00, piątki godz. 18.00,
- ZAPISY - tel. 602-120-899,

POLISH FIGHTER KIDS 2

POLISH FIGHTER KIDS 2

7 medali KSW GORZÓW na międzynarodowego turnieju Polish Fighter Kids 2, który odbył się w Szczecinie w dniu 22 kwietnia 2017 r. Była to druga edycja turnieju pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu stworzonego dla dzieci w wieku 7-15 lat reprezentujących różne sporty i sztuki walki w stójce (kickboxing, karate, taekwondo, MMA). W zawodach wzięło udział 225 zawodników z 30 klubów z Polski i Europy. KSW GORZÓW pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego wystawił do udziału 12 osobową drużynę: 
- Marika Szczepaniak - II miejsce walki na piankowe pałki dziewczynki 9-10 lat,
- Piotrek Żmijak - I miejsce light contact -32 kg. kadet młodszy,
- Nikolas Szczepaniak - III miejsce light contact -37 kg. kadet młodszy,
- Remigiusz Czeponis - II miejsce kick light -42 kg. kadet starszy,
- Filip Kucharczyk - III miejsce kick light -42 kg. kadet starszy,
- Marcel Sołtysiak - III miejsce kick light - 63 kg. kadet starszy,
- Jakub Wodyk - III miejsce kick Light +74 kg. kadet starszy.
Ponadto drużynę uzupełnili: Natalia Kowaleczko Krupa, Fabian Kik, Oskar Sołtysiak, Hubert Begier, Fabian Momot, którym tym razem zabrakło troszeczkę szczęścia do pozycji medalowych. 
GRATULACJE DLA CAŁEGO TEAMU KSW GORZOW!
PODZIEKOWANIA DLA: OPTUMUM BAU, RC SOLUTIONS, KONMAR, WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GORZÓW(RENTIS), GRASS HOPPER, GRUPA GEZET, TRANSPORT KIELEC, SEKRET PLUS, LEX WORK, oraz URZĘDUMIASTA GORZOWA WLKP.

PIASECZNO OPEN 08.04.2017

PIASECZNO OPEN 08.04.2017

Wracamy z Piaseczna z 7 medalami. Turniej mocno obsadzony i łatwo nie było, ale daliśmy radę:
- Marika Szczepaniak - I m. pointfighting - 28 kg. dzieci 8-9 lat,
- Fabian Kik - III m. pointfighting +37 kg. dzieci 8-9 lat,
- Piotrek Żmijak - I m. light contact - 32 kg, II m. pointfighting -37 kg, III m. pointfighting -32kg. kadet młodszy,
- Filip Kucharczyk- II m. pointfighting -47kg i III m. light contact -47 kg. kadet starszy.
Tym razem bez medali wracają Nathan Szczepaniak lat 8(debiutant) oraz Nikolas Szczepaniak i Remigiusz Czeponis, którzy po wygranych walkach eliminacyjnych odpadli w ćwierćfinałach. Warto zaznaczyć, że zarówno Remek i Filip, którzy wyjątkowo nie mieli przeciwników w kategorii -42 kg. stanęli do rywalizacji wagę wyżej, a obaj dopiero weszli w wiek kadeta starszego. Nie udało nam się również wywalczyć medalu w walkach drużynowych, jednak podobnie obstawiliśmy wyższą kategorię wiekową. Mianowicie do jednego kadeta starszego dobraliśmy dwóch młodszych kolegów, którzy rywalizowali z dużo starszymi i większymi przeciwnikami. Chłopaki jednak nie pękli i po wygranym ćwierćfinale i przegranym półfinale, minimalnie przegrali w walce o brąz. 
GRATULACJE DLA CAŁEGO TEAMY KSW GORZÓW!
Dziękujemy Wypożyczalnia Samochodów Gorzów (RENTIS) za komfortowe warunki podróży - POLECAMY 9-osobowy Opel Vivaro oraz Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego i pozostałym naszym sponsorom: RC Solutions Krzysztof Kuls, OPTIMUM BAU, Grupa Gezet, GRASS HOPPER, Sekret PLUS, KONMAR, LEX WORK, TRANSPORT KIELEC!

TURNIEJ MŁODYCH WOJOWNIKÓW 2017

TURNIEJ MŁODYCH WOJOWNIKÓW 2017

2 złota i 1 brąz oraz drugie miejsce dla Najlepszego Klubu przywożą kickboxerzy KSW GORZÓW z Turnieju Młodych Wojowników w Obrowie k. Torunia. Zawody rozegrane zostały w formule walki kick Light w kategorii kadetów młodszych (10-12 lat). 
Bezkonkurencyjni okazali się Piotrek Żmijak -37kg. i Filip Kucharczyk -42 kg. Brąz wywalczył Nikolas Szczepaniak -37kg. Tym razem bez medalu Remigiusz Czeponis, który po pierwszej wygranej walce, przegrał nieznacznie w ćwierćfinale. Warto zaznaczyć, że startował w najbardziej obsadzonej kategorii wagowej -37kg.
GRATULUJEMY!
Po raz kolejny dziękujemy Wypożyczalnia Samochodów Gorzów (RENTIS) za transport, jak również pozostałym naszym sponsorom, którzy wspierają nasz Klub: RC Solutions Krzysztof Kuls, OPTIMUM BAU, KONMAR, TRANSPORT KIELEC, Grupa Gezet, Sekret PLUS, LEX WORK oraz URZĘDOWI MIASTA GORZÓW Gorzów Przystań.

SEMINARIUM PF W PIASECZNIE

SEMINARIUM PF W PIASECZNIE

Trener Tomasz Bagrowski dbając o swoje umiejętności walki uczestniczył w seminarium pointfighting z trenerem kadry narodowej PZKB Bartoszem Baczyńskim. Cenne wskazówki przekaże Wam na treningu w KSW GORZÓW. Zapraszamy!

EBERPOKAL 2017

EBERPOKAL 2017

10 medali KSW Gorzów na międzynarodowym turnieju kickboxingu w Eberswalde (Niemcy):
- Natalia Kowaleczko Krupa I miejsce PF i II miejsce LC -60 kg. Newcommer kadet starszy,
- Piotrek Żmijak II miejsce LC -32 kg. kadet młodszy,
- Nikolas Szczepaniak II miejsce LC -37 kg. kadet młodszy,
- Remigiusz Czeponis III miejsce PF i III miejsce LC -42 kg. kadet starszy,
- Filip Kucharczyk I miejsce LC i II miejsce PF -42 kg. Newcommer kadet młodszy,
- trener Tomasz Bagrowski II miejsce PF -79 kg. senior i III miejsce Grand Champion.
Tuż poza podium uplasował się najmłodszy w drużynie 10 letni Fabian Kik, dla którego był to drugi start w zawodach i który startował w zaawansowanej grupie.
GRATULUJEMY!
Dziękujemy Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS) za organizację transportu oraz naszym pozostałym sposnorom, którzy również nas wspierają: Grupa Gezet, KONMAR, TRANSPORT KIELEC, Sekret PLUS, LEX WORK.

Szukasz Pracy - Lex Work

Szukasz Pracy - Lex Work

Lex Work idealny partner w poszukiwaniu idealnej pracy.

Budujesz, szukasz stropu - OPTUMUM BAU!

Budujesz, szukasz stropu - OPTUMUM BAU!

KSW Gorzów ma kolejnego sponsora wspierającego naszych zawodników. Firma Optimum Bau z Krosna Odrzańskiego specjalizująca się w produkcji stropów typu FILIGRAN.
http://www.optimumbau.pl/index.php
Dziękujemy serdecznie!

Zakup auta - tylko Grupa Gezet!

Zakup auta - tylko Grupa Gezet!

Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Naszą sieć sprzedaży stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda.
http://www.gezet.pl/

Dumnie korzystamy i polecamy!

Dumnie korzystamy i polecamy!

Wypożyczalnia samochodów Gorzów ul. Krótka 4 tel. 607 599 777
Ciesz się niezależnością, gdziekolwiek jesteś! Wypożyczalnia samochodów Rentis to elastyczna oferta, dopasowana do Twoich oczekiwań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz auta na jedną dobę, tydzień, czy dłuższy okres czasu, przedstawimy Ci atrakcyjną propozycję cenową. Wystarczy kwadrans, byś mógł wybrać samochód i usiąść za kierownicą. Wypożyczenie auta jeszcze nigdy nie było tak proste!
Punkty wypożyczalni samochodów Rentis znajdziesz m.in. w pobliżu dworców, lotnisk w Polsce i innych europejskich państwach. W naszych salonach czekają auta znanych marek: BMW, Toyota, Lexus, Volkswagen czy Mini. Systematycznie wymieniamy flotę, by zapewniały one bezpieczeństwo i komfortową podróż kolejnym użytkownikom. Rezerwacji możesz dokonać online, telefonicznie lub w wybranym punkcie. Przekonaj się, że wynajem samochodu się opłaca.
http://www.ipcars.pl/

Wywóz odpadów - tylko KONMAR!

Wywóz odpadów - tylko KONMAR!

Konmar. Wywóz Odpadów i Transport. P. Koniczek
Artylerzystów 7 66-400 Gorzów Wielkopolski 
tel. 695 663 588
Podstawianie kontenerów o ładowności od 1,5 do 38m3 na place budów, na potrzeby własne itp. Wywóz gruzu, śmieci, złomu. Przewóz żwiru, piasku, kamieni, ziemi ogrodowej. Inne usługi transportowe.
Wszelkie działania firmy są zgodne z obowiązującymi w prawie polskim normami i przepisami, odnoszącymi się do zagadnień związanych z ochroną środowiska. 
W sezonie zimowym nasza firma zajmuje się odśnieżaniem dachów oraz terenów zarówno małych posesji jak i dużych firm.
Usługi świadczymy po bardzo konkurencyjnych cenach!!!

Polecamy!

Polecamy!RC Solutions Krzysztof Kuls naszym sponsorem

RC Solutions Krzysztof Kuls naszym sponsorem

Główną misją firmy RC Solutions jest radiokomunikacja, ponadto świadczymy usługi w zakresie projektowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań z dziedziny łączności profesjonalnej, zaawansowanych systemów obserwacji, układów nawigacji-śledzenia oraz szeroko pojętej elektroniki. Jako jedni z nielicznych zajmujemy się również konserwacją masztów telewizji przemysłowej.Naszym priorytetem jest dostosowywanie oferty i technologii do zmieniających się warunków na rynku, a tym samym rosnących wymagań klientów. Dlatego też dbając o komfort użytkownika, oferujemy, serwis u klienta, naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne oraz doradztwo przy wyborze zakupionego u nas sprzętu radiotelefonicznego.
http://rc-solutions.com.pl/

Zawody w klubie Sensei w Berlinie 11.02.2017

Zawody w klubie Sensei w Berlinie 11.02.2017

Porządne auto z Wypożyczalni Samochodów Gorzów "RENTIS", wiec my też stanęliśmy na wysokości zadania i z Berlina wracamy z pucharami:
- Natalia Kowaleczko-Krupa I miejsce,
- Filip Kucharczyk II miejsce,
- Fabian Kik III miejsce,
- Bartosz Januszewski III miejsce.
Gratulujemy!

Pointfighting Basics Seminar

Pointfighting Basics Seminar

Trener Tomasz Bagrowski oraz Marcel Sołtysiak podnosząc swoje umiejętności wzięli udział w seminarium Pointfightingu w Niemczech. Cenne wskazówki przekażemy na treningach.

Lubusz Open 2016

Lubusz Open 2016

W dniu 10 grudnia 2016 r. w Zielonej Górze odbyły się kolejne, już XXII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w kickboxingu "Lubusz Open". W tym roku do Zielonej Góry przyjechali zawodnicy nie tylko z ziem zachodnich, ale również z dalszych rejonów Polski np. Wejherowa czy Bielska Białej. Zawody odbywały się w dwóch formułach walki: Light Contact (walka ciągła na planszy z ograniczonym kontaktem) oraz Kick Light (walka ciągła z ograniczonym kontaktem, w której dodatkowo dozwolone są niskie kopnięcia na udo tzw. Low Kick). KSW Gorzów wystawił 4 zawodników, z których każdy wrócił z medalem: 
- Jakub Wodyk - I m. KL +69 kg. kadet starszy,
- Piotrek Żmijak - II m. LC i III m. KL -37 kg. kadet młodszy,
- Nikolas Szczepaniak - III m. KL i III m. LC -37 kg. kadet młodszy,
- Remigiusz Czeponis - III m. KL i III m. LC -42 kg. kadet starszy.
GRATULUJEMY!
Dziękujemy za wsparcie: GrupaGezet, Konmar, Transport Kielec, LexWork.
 

Sławomir Przypis Mistrzem Polski K-1

Sławomir Przypis Mistrzem Polski K-1

3 grudnia w Nowej Soli odbyła się kolejna jedenasta edycja Gali MFC11 Makowski Fighting Championship Simply The Best, widowiska pełnego emocji, adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. W ringu walki na zasadach K1 i Muay Thai na najwyższym sportowym poziomie, wśród których miedzy innymi walka o pas Międzynarodowego Mistrza Polski K-1 z udziałem Sławomira Przypisa. W tym roku sięgnął po tytuł Zawodowego Mistrza Europy K-1 i w Nowej Soli to on był faworytem. Szansy na tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski również nie zmarnował nokautując swojego rywala już w drugiej rundzie. Sławek to wychowanek świebodzińskiego klubu Żytkiewicz Team, który od kilku miesięcy trenuje również w Gorzowie Wlkp., gdzie dodatkowo pełni funkcję trenera klubu KSW Gorzów.

Egzamin na stopnie w kickboxingu

Egzamin na stopnie w kickboxingu

W dniu 30.11.2016 r. odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe w kickboxingu. Egzamin z wynikiem pozytywnym zaliczyli:
- Laura Szymańczuk - 9 stopień (pas biały z żółtym),
- Marika Szczepaniak - 9 stopień,
- Oliwia Głowińska - 9 stopień,
- Hubert Begier - 9 stopień,
- Łukasz Pankiewicz - 9 stopień,
- Paweł Czeponis - 9 stopień,
- Jakub Zakrzewski - 9 stopień,
- Fabian Kik - 9 stopień,
- Piotrek Żmijak - 7 stopień (pas żółty z pomarańczowym),
- Bartosz Januszewski - 7 stopień,
- Natalia Kowaleczko Krupa - 7 stopien,
- Zuza Jaśkiewicz - 5 stopień (zielony pas),
- Remigiusz Czeponis - 3 stopień (brązowy z niebieskim).
GRATULUJEMY!

Weihnachtsturnier Werder 2016

Weihnachtsturnier Werder 2016

Srebro, złoto i brąz - taki komplet przywieźli zawodnicy KSW GORZÓW z międzynarodowego turnieju kickboxingu w Werder k. Berlina:
- Marika Szczepaniak - I m. Pointfighting -28kg. newcommer,
- Nikolas Szczepaniak - II m. Light Contact -37kg,
- Piotr Żmijak - III m. Light Contact -37kg.
Gratulujemy!
Dziękujemy: GrupaGezet, Konmar, Transport Kielec za wsparcie!

PUCHAR POLSKI KADETÓW W KICKBOXINGU 2016

PUCHAR POLSKI KADETÓW W KICKBOXINGU 2016

Srebro(kick light) i brąz(pointfighting) wywalczył na Pucharze Polski kadetów w kickboxingu Piotr Żmijak. Nie było to łatwe zadanie, gdyż w mocno obsadzonym turnieju w Dwikozach k. Sandomierza rywalizowało ponad 340 zawodnikow, a nasi chłopcy startowali w jednej z najbardziej obsadzonej kategorii wagowej. Tym razem szczęścia zabrakło drugiemu reprezentantowi KSW GORZÓW Nikolasowi Szczepaniakowi, który odpadł w ćwiercfinałach pokonany przez najlepszego zawodnika turnieju.

POLISH FIGHTER CUP 2016

POLISH FIGHTER CUP 2016

Z brązowym medalem wraca z Polish Fighter Cup 5 Zuzia Jaśkiewicz. Zabrakło naprawdę niewiele, aby znaleźć się w finale. Gratulujemy!????

GALA MFC 10

GALA MFC 10

Trener KSW GORZÓW Sławomir Przypis odnosi kolejne zwycięstwo w swojej zawodowej karierze. 24 września na gali MFC 10 w Zielonej Górze nokautuje swojego rywala już w 2 rundzie. GRATULUJEMY!

K-1/MUAY THAI

K-1/MUAY THAI

Zapraszamy na zajęcia do siłowni hotelu Gracja: poniedziałki i środy godz. 20.00, piątki godz. 18.00.
Treningi prowadzi aktualny zawodowy mistrz Europy K-1 Sławomir Przypis. 
Zapisy tel. 602-120-899

KIDS BOXING

KIDS BOXING

Zapraszamy dzieci na zajęcia do siłowni hotelu Gracja: poniedziałki i środy godz. 19.00, piątki godz. 17.00.
Treningi prowadzi wielokrotny mistrz Polski w taekwon-do i aktualny wicemistrz Polski w kickboxingu Tomasz Bagrowski. 
Zapisy tel. 602-120-899

OBÓZ SPORTOWY 2016

OBÓZ SPORTOWY 2016NOWY TRENER KSW GORZÓW

NOWY TRENER KSW GORZÓW

Od września nowym trenerem KSW GORZÓW będzie AKTUALNY ZAWODOWY MISTRZ EUROPY K-1 SŁAWOMIR PRZYPIS!!! Prowadzić on będzie zajęcia w grupie starszej, które ukierunkowane będą wyłącznie na twarde formuły walki. Zapraszamy na treningi K-1/MUAY THAI do Gracji: poniedziałki i środy godz. 20.00, piątki godz. 18.00. Startujemy od 2 września.
Tel. 602-120-899, ww.kswgorzow.pl

OTWARTY PUCHAR POLSKI KADETÓW PF I LC PUŁTUSK 2016

OTWARTY PUCHAR POLSKI KADETÓW PF I LC PUŁTUSK 2016

2 złote i jeden srebrny medal to dorobek gorzowskich kickboxerów na Otwartym Pucharze Polski kadetów w kickboxingu. Zawody odbyły się w dniu 18 czerwca 2016 r. w Pułtusku. W rywalizacji wzięło udział 214 zawodników kickboxingu, taekwon-do i innych pokrewnych dyscyplin. Nasze miasto reprezentowało 4 zawodników klubu KSW Gorzów, którzy pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego zdobyli:
- Piotr Żmijak lat 10 - I miejsce walki pointfighting oraz II miejsce walki light contact kadet młodszy -32 kg,
- Jakub Nosewicz lat 13 - I miejsce walki pointfighting kadet młodszy -37 kg. Niestety kontuzja, której nabawił się Jakub w finale PF nie pozwoliła na powtórzenie sukcesu w walce ciągłej.
Odrobiny szczęścia zabrakło dwóm naszym pozostałym zawodnikom:
- Mateusz Jaros - lat 9 rywalizował w walkach na piankowe pałki i odpadł w drugiej walce eliminacyjnej,
- Nikolas Szczepaniak lat 12 - minimalnie przegrał obie walki ćwierćfinałowe.

TOMASZ BAGROWSKI WICEMISTRZEM POLSKI W KICKBOXINGU

TOMASZ BAGROWSKI WICEMISTRZEM POLSKI W KICKBOXINGU

W dniach 21-22 maj 2016 r. w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów, kobiet i weteranów w kickboxingu w formule pointfighting i light contact. W zawodach uczestniczyło 140 najlepszych zawodników w naszym kraju. KSW Gorzów reprezentował jego trener Tomasz Bagrowski, który startował w formule pointfighting w kategorii senior - 79 kg. Nasz zawodnik powtórzył ubiegłoroczny sukces ponownie zdobywając tytuł wicemistrza Polski. Po dwóch wygranych walkach po raz kolejny w finale spotkał się z zawodnikiem KSW Police Dominikiem Kotowskim, jednym z najlepszych zawodników w Polsce, który specjalizuje się w walce przerywanej. Było lepiej niż w zeszłym roku, ale to Kotowski zgarnął złoto. Nie mniej jednak wielkie brawa należą się dla 37 letniego Tomasza Bagrowskiego, który od kilku już lat głównie skupia się na pracy trenerskiej.

MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW PF I LK 2016

MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW PF I LK 2016

W dniach 6-8 maja 2016 r. w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów i juniorów w kickboxingu w formule pointfighting i light contact. W mocno obsadzonych zawodach, gdzie do rywalizacji przystąpiło ponad 500 zawodników drużyna KSW Gorzów wywalczyła 7 medali. Najlepszy okazał się Piotr Żmijak - aktualny Wicemistrz Polski w obu formułach, który po kilku zdecydowanie wygranych walkach minimalnie przegrał swoje finały. Szczególnie w formule LC stoczył bardzo heroiczny bój pokazując charakter prawdziwego wojownika. Pozostali nasi kickboxerzy zgarnęli same brązowe krążki, chociaż trener Tomasz Bagrowski liczył na trochę więcej. 
- Piotr Żmijak - II m PF i II m LC -32 kg,
- Ryszard Biernacki - III m PF -42kg,
- Bartosz Januszewski - III m PF - 32kg,
- Jakub Nosewicz - III m PF - 37 kg,
- Marcel Sołtysiak - III m PF -57 kg,
- Jakub Wodyk - III m PF +69kg.
Gratulujemy!!! 

17 PUCHARÓW NA BERLIN SENSEI CUP 2016

17 PUCHARÓW NA BERLIN SENSEI CUP 2016

- Kordian Basiaga - I miejsce pointfighting oraz I miejsce light contact kadet starszy newcommer -52 kg,
- Mateusz Kubalski - I miejsce pointfighting kadet młodszy newcommer -47 kg,
- Jakub Nosewicz - I miejsce light contact oraz II miejsce pointfighting kadet młodszy -37 kg,
- Nikolas Szczepaniak - I miejsce light contact oraz III miejsce pointfighting kadet młodszy newcommer -37 kg,
- Ryszard Biernacki - II miejsce light contact -52 kg oraz II miejsce pointfighting kadet młodszy newcommer -42 kg,
- Remigiusz Czeponis - II miejsce ight contact -37 kg,
- Mateusz Jaros - II miejsce pointfighting kadet młodszy newcommer -37 kg,
- Michał Lichodziejewski - II miejsce low kick senior -81 kg,
- Kamil Makarenko - II miejsce pointfighting kadet młodszy newcommer -47kg,
- Piotr Żmijak - II miejsce pointfighting oraz II miejsce light contact newcommer -32 kg,
- Marika Szczepaniak - III miejsce pointfighting newcommer -28 kg,
oraz trener Tomasz Bagrowski - II miejsce pointfighting senior -79 kg.

8 MEDALI KSW GORZÓW NA POLISH FIGHTER KIDS!

8 MEDALI KSW GORZÓW NA POLISH FIGHTER KIDS!

W dniu 23 kwietnia 2016 r. w Szczecinie odbyła się pierwsza edycja turnieju Polish Fighter Kids stworzonego specjalnie dla dzieci od 7 do 15 lat. Jest to turniej skupiający praktycznie wszystkie style uderzane. Startują w nim zawodnicy kickboxingu, katete, teakwondo, muay thai, mma. W mocno obsadzonych zawodach, (ponad 200 zawodników) udział wzięła aż 14 osobowa drużyna KSW Gorzów. Walki odbywały się w 3 formułach: najmłodsi walczyli na piankowe pałki, nieco starsi dołożyli do tego light contact, a najstarsi mierzyli się w kick light. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Filipa Dzitko zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając łącznie 8 medali, w tym 2 złote, 5 srebrnych i 1 brązowy:
- Mateusz Kubalski - I miejsce piankowe pałki dzieci 7-8 lat,
- Mateusz Jaros - II miejsce piankowe pałki dzieci 7-8 lat,
- Jakub Nosewicz - I miejsce light contact -37 kg. kadet młodszy oraz II miejsce piankowe pałki dzieci 11-12 lat,
- Piotr Żmijak - II miejsce light contact -32 kg. kadet młodszy,
- Bartosz Januszewski - II miejsce light contact - 28 kg. kadet młodszy,
- Ryszard Biernacki - II miejsce kick light - 42 kg. kadet starszy,
- Kordian Basiaga - III miejsce kick light - 52 kg. kadet starszy.
Jak widać Mateusz Kubalski i Mateusz Jaros zdominowali swoją kategorię (bardzo obsadzoną) wygrywając wszystkie pojedynki, a w finale stoczyli bardzo wyrównany pojedynek, gdzie 1 punkcikiem puchar zabrał Kubalski. Brawo chłopcy! Stary wyga Jakub Nosewicz wraca z jednym pucharem, choć mało brakowało a miałby dwa. Równie dobrze zaprezentował się Piotr Żmijak, który robi coraz większe postępy oraz debiutanci Bartosz Januszewski, Ryszard Biernacki i Kordian Basiaga - bardzo udany występ. Niestety tym razem bez medalu Marcel Sołtysiak, Remigiusz Czeponis, Kamil Makarenko, Paweł Strzelecki, Hanna Krzeszowska (debiut), Marika Szczepanik (debiut) i Nikolas Szczepaniak (debiut), którym zabrakło trochę szczęścia. Nie mniej jednak gratulacje należą się wszystkim zawodnikom!!!

7 medali na turnieju w Eberswalde 2016

7 medali na turnieju w Eberswalde 2016

W dniu 20 lutego 2016 r. KSW GORZÓW brał udział w międzynarodowym turnieju kickboxingu w Eberswalde (Niemcy), skąd podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Filipa Dzitko przywieźli aż 7 medali:
- Piotr Żmijak - II m. PF Newcommer 6-15 lat -32 kg. (debiut),
- Ryszard Biernacki - I m. PF Newcommer 6-15 lat -42 kg. (debiut),
- Mateusz Kubalski - II m. PF Newcommer 6-15 lat -47 kg. (debiut),
- Paweł Strzelecki - III m. PF Newcommer 6-15 lat -63 kg. (debiut),
- Jakub Nosewicz - I m. LK 10-12 lat -37 kg,
- Remigusz Czeponis - III m. LK 10-12 lat -37 kg,
- Jakub Wodyk - II m. LK 13-15 lat +69kg.
GRATULUJEMY!!!

OD LUTEGO TRENUJEMY W GRACJI

OD LUTEGO TRENUJEMY W GRACJI

Z początkiem lutego KSW Gorzów zaprasza na treningi Kickboxingu, Taekwon-do, Muay Thai/K-1 do siłowni hotelu Gracja przy ul. Dąbrowskiego. Zajęcia 3 razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki. Dzieci godz. 19.00, młodzież i dorośli 20.00. Duża sala i sprzęt treningowy: worki, tarcze itp. Rodziców w czasie gdy Wasze pociechy trenują zapraszamy do skorzystania z siłowni, basenu, squasha lub sauny.
TRENUJ Z NAMI!

UWAGA!!!

UWAGA!!!

Ponieważ rozpoczął się nowy sezon startowy i już niebawem pierwsze zawody w Kickboxingu przypominamy, że zawodnicy biorący udział w rozgrywkach sportowych PZKB zobowiązani są do posiadania aktualnej licencji zawodniczej na rok 2016 (20 zł - proszę o wpłatę na najbliższych zajęciach)
Ponadto powinni posiadać następujący stopnień szkoleniowy:
- kadet młodszy (10-12 lat) - 9 stopień,
- kadet starszy (13-15 lat) - 7 stopień,
- junior (16-18 lat) oraz senior (>19 lat) - 5 stopień.
Stawki egzaminacyjne dostępne są na stronie http://pzkickboxing.pl/dok/57,regulamin,finansowy,pzkb.html 
W związku w dniu 27 stycznia odbędzie się egzamin na stopnie szkoleniowe w kickboxingu. Do tego czasu proszę o wykonanie niezbędnych badań u lekarza sportowego, a także dokonanie opłat za egzamin oraz wpłatę licencji.

POKAZY WOŚP 2016

POKAZY WOŚP 2016

Jak co roku w dniu 10.01.2016 r. graliśmy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W pokazach, które dobyły się W Nova Pakt udział wzięli: Szymon Krześniak lat 8, Mateusz Jaros lat 8, Remigiusz Czeponis lat. 13, Jakub Nosewicz lat 13, Kordian Basiaga lat 14, Marcel Sołtysiak lat 14 oraz trener Tomasz Bagrowski. Serdecznie dziękujemy zawodnikom i ich rodzicom. "SIE MA"

WERDER 2015

WERDER 2015

2 srebra i jeden brąz - to dorobek KSW Gorzów na turnieju kickboxingu w Niemczech. Zawody odbyły się w minioną sobotę w Werder k. Berlina. Rywallizacja był bardzo mocna, Niemcy to bardzo dobrze wyszkoleni zawodnicy, którzy specjalizują się w formułach planszowych. Dlatego jeździmy do Werder co roku. Tym razem KSW Gorzów wystawił do turnieju 4 zawodników z młodszej grupy wiekowej, którzy pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego zdobyli: 
- Jakub Nosewicz - II miejsce PF oraz II miejsce LC -37 kg. kadet młodszy,
- Aleksandra Jankowska - III miejsce LC - 37 kg. kadet młodszy,
Tuż za podium na 4 miejscu uplasowali się debiutujący Mareusz Jaros oraz Jakub Wodyk, który walczył w wyższej kategorii wiekowej.
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW!!!

3 medale KSW GORZÓW na Polish Fighter Cup

3 medale KSW GORZÓW na Polish Fighter Cup

W dniu 14 listopada w Szczecinie odbyły się zawody Polish Fighter Cup. Jest to największy w Polsce turniej walki w stójce skupiający jednocześnie zawodników Kickboxingu, Muay Thai, Taekwondo czy Katate. W stawce blisko 170 zawodników, wśród których 5 osobowa drużyna KSW GORZÓW. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Filipa Dzitko zaprezentowali się z jak najlepszej strony zdobywając łącznie 3 krążki, w tym 1 złoto i 2 srebra:
- złoto Zuzia Jaśkiewicz kat. -57kg. junior,
- srebro Sylwia Czernik kat. -57 kg. senior,
- srebro Radek Wojnarowski(debiut, ) -60 kg. junior.
Bezkonkurencyjna była robiąca coraz większe postępy Zuzia Jaśkiewicz, dla której były do drugie zawody w życiu. Nie zawiodła Sylwia Czernik, nasza najbardziej utytułowana zawodniczka, wielokrotna Mistrzyni Polski w Kickboxingu i Taekwon-do. Super debiut zaliczył Radek Wojnarowski, który walkę finałową przegrał w dogrywce po bardzo wyrównanej rundzie. 
Ponadto drużynę uzupełnili Marcel Sołtysiak i Kacper Łangowicz(debiut), którzy startując w jednych z najliczniej obsadzonych kategoriach wagowych dotarli do półfinałów, gdzie minimalnie musieli uznać wyższość swoich rywali.
Mega gratulacje dla całego teamu!!!
 

SĄ NAGRODY DLA NASZYCH SPORTOWCÓW!

SĄ NAGRODY DLA NASZYCH SPORTOWCÓW!

W dniu 03.06.2015 r. Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. Jacek Wójcicki w uznaniu znakomitych sukcesów odniesionych na arenach sportowych w 2014 roku przyznał nagrody pieniężne dla Sylwii Czernik i Tomasza Bagrowskiego.
Sylwia w ubiegłym roku zdobyła m. in. 2 złote medale Mistrzostw Polski, a trener Tomasz nie tylko przyczynił się do 7 medali Mistrzostw Polski (3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe) oraz 2 medali Pucharu Polski (złoto i brąz), ale również sam wywalczył tytuł V-ce Mistrza Polski w Kickboxingu.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW K-1 2015

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW K-1 2015

Zawodnik KSW Gorzów Piotr Bujarski zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski K-1 juniorów, które odbyły się w dniach 22-24 maja 2015 r. w Legnicy. 
Bujarski startował w kategorii -71 kg junior młodszy. Jego sukces jest tym bardziej znaczacy, że to młody i obiecujacy zawodnik. Były to dla niego drugie zawody w jego karierze i debiut w tak twardej formule walki. 
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

MISTRZOSTWA POLSKI PF/LC KADETÓW I SENIORÓW 2015

MISTRZOSTWA POLSKI PF/LC KADETÓW I SENIORÓW 2015

5 medali na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu kadetów i seniorów w formule Pointfighting i Light Contact zdobyli zawodnicy KSW Gorzów. Na zawody w Lesznie, które odbyły się 8-10 maja 2015 przyjechało ponad 220 zawodników z 49 klubów, w tym 7 osobowa drużyna KSW Gorzów pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego. 
Nasi kickboxerzy zajęli:
- Remigiusz Czeponis - III miejsce LC -32 kg kadet młodszy,
- Jakub Wodyk - III miejsce LC +47 kg kadet młodszy,
- Waldemar Kasaraba - III miejsce PF i III miejsce LC -69 kg senior,
- Tomasz Bagrowski - II miejsce PF -79 kg senior.
GRATULUJEMY!

4 MEDALE NA ZAWODACH W WĄGROWCU!

4 MEDALE NA ZAWODACH W WĄGROWCU!

19.04.2015 najmłodsi zawodnicy KSW Gorzów uczestniczyli w zawodach kickboxingu w Wągrowcu:
- Jakub Nosewicz - I miejsce,
- Marcel Sołtysiak - I miejsce,
- Mateusz Zimny - II miejsce,
- Wojciech Romot - III miejsce.
Gratulujemy!

POLISH FIGHTER CUP III

POLISH FIGHTER CUP III

Z 4 medalami wrócili kickboxerzy KSW Gorzów z POLISH FIGHTER CUP.
Największe w Polsce zawody w stójce uderzanej dla zawodników mieszanych sztuk walki. Turniej dla zawodników kickboxingu, Taekwon-do, Boksu, K-1, Muay Thai, Karate, MMA i różnych stylów pokrewnych. Walka sportowa na zasadach Kickboxingu, dwie formuły: Kick Light(ograniczony kontakt) i Low Kick(pełny kontakt)
11.04.2015 r. Szczecin. 31 klubów 154 zawodników. 
KSW Gorzów wystawił na te zawody 6 zawodników. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Filipa Dzitko zdobyli:
- Sylwia Czernik - II miejsce Kick Light -57 kg.senior,
- Dawid Michalski - II miejsce kick Light - 66 kg. kadet (debiut),
- Piotr Bujarski - II miejsce Low Kick - 72 kg. junior (debiut),
- Marek Kudłacik - II miejsce Low Kick +78 kg. junior (2 zawody).
Ponadto w składzie KSW Gorzów walczyli Kamil Kurzawa i Daniel Kmak, którzy niestety odpadli w walkach eliminacyjnych.
Gratulujemy!

TY TEŻ MOŻESZ WESPRZEĆ NASZ KLUB!

TY TEŻ MOŻESZ WESPRZEĆ NASZ KLUB!EBERPOKAL 2015

EBERPOKAL 2015

Wspaniele zaprezentowali się zawodnicy KSW Gorzów na międzynarodowym turnieju kickboxingu w Eberswalde, który dobył się w dniu 21.02.2015 r. 
W zawodach uczestniczyło blisko 400 zawodników, wśród których oprócz całej Branderburgii, znależli się kickboxerzy z Czech, Danii i oczywiście Polski.
Podopieczni trenera Tomasza Bagrowskiego zdobyli łącznie 4 medale: 1 złoty, 
1 srebrny i 2 brązowe:
- Jakub Wodyk - 1 miejsce PF newcomer +47 kg. (debiutant),
- Remigiusz Czeponis - 2 miejsce PF -32 kg.,
- Mateusz Zimny - 3 miejsce PF newcomer -32 kg. (debiut),
- Wojciech Romot - 3 miejsce PF newcomer -37 kg. (2 start w życiu).
GRATULUJEMY!!!

POKAZY WOŚP 2015

POKAZY WOŚP 2015

W dniu 11 stycznia 2015 r. z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawodnicy KSW GORZÓW zaprezentowali swoje umiejętności na pokazach w galerii Nova Park. 
W przedstawieniu pod dyrekcją Trenera Tomasza Bagrowskiego udział wzięli:
- Szymon Krześniak, 
- Mateusz Zimny,
- Wojciech Romot,
- Paweł Kuna,
- Remigiusz Czeponis,
- Aleksandra Jankowska,
- Jakub Nosewicz,
- Marcel Sołtysiak,
- Zuzanna Jaśkiewicz,
- Marta Pyrzyńska,
- Michał Kamerski,
- Dominik Lebda.

7 medali z Werder

7 medali z Werder

Aż 7 medali przywieźli podopieczni trenera Tomasza Bagrowskiego z międzynarodowego turnieju w miejscowości Werder pod Berlinem, który odbył się w ubiegłą sobotę 29 listopada 2014 r. Na starcie oprócz kilkudziesięciu klubów z Berlina i okolic znaleźli się również kickboxerzy z zachodniej Polski, w tym nasi Gorzowianie. Walki odbywały się w dwóch formułach: pointfighting (walka przerywana na punkty) i light contact (walka ciągła z ograniczonym kontaktem). Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, gdyż Niemcy specjalizują się w walce planszowej. Tym samym wśród walczących znalazło się wielu mistrzów nie tylko Niemiec, ale i Europy i Świata. 5 reprezentantów KSW Sekret Gorzów przygotowywała się do tego turnieju kilka tygodni. Nasi zawodnicy nie zawiedli oczekiwań trenera notując kolejny bardzo dobry występ.
1) Jakub Nosewicz II m. pointfighting -37 kg. kadet młodszy,
2) Remigiusz Czeponis II m. pointfighting -32 kg. oraz III m. light contact kadet młodszy,
3) Marcel Sołtysiak II m. pointfighting oraz II m. light contact -47 kg. kadet starszy,
4) Zuzanna Jaśkiewicz II m. pointfighting oraz I m. light contact -60 kg. kadet starszy.
Niestety w ćwierćfinałach opadł najmłodszy w drużynie Wojciech Romot, dla którego był to pierwszy start w zawodach.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

TRENUJ Z MISTRZEM W WAKACJE SAM NA SAM!

TRENUJ Z MISTRZEM W WAKACJE SAM NA SAM!

Brakuje Ci motywacji? 
Szybko popadasz w monotonię przez co zniechęcasz się i zaprzestajesz ćwiczyć? 
Nie lubisz ćwiczeń w grupie ale i samotne treningi nie wpływają na Ciebie korzystnie? 
Nie widzisz efektów swojej ciężkiej pracy? 
Potrzebujesz osoby, która będzie Cię motywowała i ćwiczyła razem z Tobą?

Może warto pomyśleć o treningu personalnym!!! Trening osobisty jest formą treningu jeden na jeden. Są to indywidualne zajęcia pod okiem specjalisty, który tworzy program treningowy specjalnie dopasowany do potrzeb i możliwości ćwiczącego.
Ty określasz potrzeby, my zajmujemy się resztą i wspólnie z Tobą dążymy do obranego celu!!!

Tomasz Bagrowski V-ce Mistrzem Polski w Kickboxing

Tomasz Bagrowski V-ce Mistrzem Polski w Kickboxing

Trener Tomasz Bagrowski został V-ce Mistrzem Polski służb mundurowych 
w Kickboxingu. Zawody rozegrane zostały w miniony weekend w Rzeszowie. 
Była to druga edycja Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie dla służb mundurowych 
i biorąc pod uwagę liczbę uczestników na pewno nie ostatnia. Zgłosiło się ponad 150 zawodników z 77 klubów z całej Polski. Kto by pomyślał, że kickboxing uprawia tylu mundurowych. Do rywalizacji przystąpili funkcjonariusze Policji, Służby Więziennej, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu, Straży Miejskiej 
oraz Wojska Polskiego. Zawody zostały rozegrane w dwóch formułach walki planszowej: pointfighting (walka przerywana na punkty) i kick light (walka ciągła 
z uderzeniem na udo). Nie będący w pełni dyspozycji Tomasz Bagrowski, który praktycznie z łóżka stanął na macie, ograniczył swój start tylko do walki przerywanej. Rywalizując w najbardziej odsadzonej kategorii wagowej -79 kg. nasz zawodnik zdobył srebrny medal, przegrywając minimalnie 1 punktem w finałowej walce z aktualnym 
V-ce Mistrzem Polski seniorów Przemysławem Sułkowskim. 

PODWÓJNE MISTRZOSTWO POLSKI SYLWII CZERNIK!

PODWÓJNE MISTRZOSTWO POLSKI SYLWII CZERNIK!

2 złote medale wywalczyła zawodniczka KSW SEKRET Gorzów na Mistrzostwach Polski juniorów w kickboxingu w formule pointfighting i light contact. Zawody odbywały się w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 07-08 czerwca 2014 r. W mistrzostwach wzięło udział blisko 150 zawodników z 40 polskich klubów. Po raz kolejny Sylwia Czernik udowodniła, że jest najlepszą zawodniczką w Polsce w swojej kategorii wagowej. Podopieczna trenera Tomasza Bagrowskiego startowała w kategorii -55 kg. w obu formułach walki. Pokazała, że jest wszechstronną zawodniczką, która potrafi walczyć zarówno w walce przerywanej, jak i ciągłej, dokładając do swojej bogatej kolekcji kolejne Mistrzostwo Polski.

POKAZY DZIEŃ DZIECKA!

POKAZY DZIEŃ DZIECKA!

Zapraszamy na pokazy z okazji Dnia Dziecka
- w sobotę 31 maja Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Szwoleżerów godz. 12.00.
- niedziela 01 czerwca Kupiec Gorzowski godz. 15.30.
UWAGA! Zbiórka zawodników tradycyjnie pół godz. wcześniej.

3 razy brąz Mistrzostw Polski kadetów w Kickboxing

3 razy brąz Mistrzostw Polski kadetów w Kickboxing

Z trzema brązowymi medalami wrócili zawodnicy KSW SEKRET Gorzów z Mistrzostw Polski kadetów w Kickboxingu w formule Pointfighting i Light-Contact, które zostały rozegrane w dniach 28-30.03.2014 r. w Lubawie.
Nasi zawodnicy pod okiem trenera Tomasza Bagrowskiego wywalczyli:
- Marcel Sołtysiak - III m. LC kadet młodszy - 42 kg.
- Remigiusz Czeponis - III m. PF i III m. LC kadet młodszy -32 kg.
GRATULUJEMY!

Sołtysiak Mistrzem Polski w Kickboxingu KL 2014!

Sołtysiak Mistrzem Polski w Kickboxingu KL 2014!

Z trzema medalami z Dobrzejewic pod Toruniem wrócili zawodnicy KSW SEKRET Gorzów. 
W dniach 21-23 rozegrano Mistrzostwa Polski kadetów oraz Puchar Polski juniorów 
w Kickboxingu w formule Kick Light.
Podopieczni trenera Tomasza Bagrowskiego zdobyli: 
- Marcel Sołtysiak - I miejsce Mistrzostwa Polski kadetów, waga -42 kg.
- Sylwia Czernik - I miejsce Puchar Polski juniorów, waga -55 kg.
- Michał Lichodziejewski - III miejsce w Pucharze Polski, waga -79 kg.
Gratulujemy!

Dołącz do Nas na Facebooku!

Dołącz do Nas na Facebooku!

Już teraz zapraszamy na naszą stronę na facebooku. Znajdziesz tam wiele informacji, przede wszystkim nasze aktualne plany startowe.

Pokazy-

Pokazy-"Mikołajki 2013"

Z okazji tegorocznych "Mikołajek" zorganizowaliśmy pokazy w Hotelu Qubus oraz Galerii Handlowej Kupiec Gorzowski.
Swoje umiejętności pod wodzą trenerów Tomasza Bagrowskiego i Filipa Dzitko zaprezentowali: Aleksandra Jankowska, Sylwia Czernik, Paweł Kuna, Marcel Sołtysiak, Piotr Thel i Michał Lichodziejewski.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów: Pana Jarosława Pikuły i Janusza Maksymowicza. Czekamy na kolejne imprezy, które chętnie wzbogacimy naszą obecnością.

Puchar Polski UFR 2013

Puchar Polski UFR 2013

Z 5 medalami wrócili kickboxerzy KSW SEKRET Gorzów z Pucharu Polski organizacji UFR. 
Zawody odbyły się w minioną niedzielę 17 listopada 2013 r. w Szczecinie. Organizatorem była organizacja Unversal Fighting Rules skupiajacą najlepszych kickboxerów planszowych w Polsce. Walki odbywały się w formułach: Touch Contact (walka dla dzieci w formie bezpiecznego dotykowego kontaktu przy pomocy piankowych pałek), Pointfighting (walka przerywana na punkty), UFR Tatami (walka ciągła z ograniczonym kontaktem). Nasi zawodnicy startowali we wszystkich w/w konkurencjach zdobywając łącznie 6 medali, w tym 4 złote i 2 srebrne:
1) Aleksandra Jankowska lat 9 - I miejsce Touch Contact -135 cm. kadet młodszy,
2) Katarzyna Zommer lat 16 - I miejsce Pointfighting -160cm. i II miejsce UFR Tatami - 50 kg. junior
3) Marcel Sołtysiak lat 11 - I miejsce Touch Contact -150 cm, II miejsce Pointfighting i I miejsce UFR Tatami -42 kg. kadet.
Szczęścia zabrakło Patrykowi Gruszczyńskiemu startującemu w rywalizacji seniorów. Podopieczny trenerów Tomasza Bagrowskiego i Filipa Dzitko to specjalista od twardych formuł pełnokontaktowych, który słabiej czuje się w rywalizacji planszowej. Prowadząc walkę zdecydowanie na punkty został "podpuszczony" przez rywala zadając kilka zbyt silnych ciosów, za co niestety został zdyskwalifikowany. 
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Puchar Polski juniorów w Kickboxingu Kick Light

Puchar Polski juniorów w Kickboxingu Kick Light

Brązowy medal Pucharu Polski w Kickboxingu zdobył Paweł Jastrzębski.
Zawody odbyły się w dniach 11-13 października 2013 r. w Kartuzach, koło Gdańska. Zawodnicy rywalizowali w formule kick-light, czyli łagodniejszej odmianie low kick (walka z charkterystycznym dla tego stylu kopnięciem na udo). 
Jastrzębski po udanych eliminacjach gładko dotarł do półfinału. Niestety w tym pojedynku doznał poważnej kontuzji ręki, która nie tylko zmusiła go do oddania prowadzenia, ale jadnocześnie pozbawiła szansy złotego medalu. 
Pawał Jastrzębski w oczach trenera Tomasza Bagrowskiego to obecnie jeden 
z najlepszych zawodników Klubu. Ciężko pracuje na treningach i robi coraz wieksze postępy. Miejmy nadzieje, że uraz nie jest poważny, a Paweł szybko powróci 
do zdrowia.

POKAZY - ASKANA

POKAZY - ASKANA

W dniach 28 września oraz 05 października 2013 r. gościliśmy w gorzowskiej galerii handlowej Askana, przy współpracy z którą zorganizowaliśmy specjalne pokazy Kickboxingu. 
Swoje umiejętności pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego zaprezentowali: 
Sylwia Czenik, Kasia Zommer, Remigiusz Czeponis, Jakub Cisowski, Paweł Strzelecki, Karol Zommer, Marcel Sołtysiak, Paweł Jastrzębski, Piotr Thel i Michał Lichodziejewski. Dziękujemy wszystkim zawodnikom.
Pokaz cieszył się sporym zainteresowaniem szeroko zgromadzonej publiczności, 
którą zapraszamy na nasze treningi - ty też możesz się tego nauczyć: zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. ZAPRASZAMY!


Sołtysiak w kadrze Polski na Mistrzostwa Europy!

Sołtysiak w kadrze Polski na Mistrzostwa Europy!

Dumnie informujemy, że zawodnik Naszego Klubu Marcel Sołtysiak został powołany do kadry Polski na Mistrzostwa Europy kadetów i juniorów w Kickboxingu, które odbędą się w Krynicy Zdrój w terminie 14-21 września 2013 r. 
Marcel to obecnie najlepszy nasz zawodnik, wielokrotny medalista i Mistrz Polski 
w Kickboxingu i Taekwon-do. Praktycznie z każdych zawodów wraca z medalem, 
na co mamy nadzieję również na Mistrzostwach Europy. 
Niestety udział w zawodach pociaga za sobą wysokie koszty, dlatego zwracamy się 
z prośbą o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu Marcela Sołtysiaka na Mistrzostwa Europy. Dowolną sumę można wpłacić na konto Klubu z dopiskiem Marcel Sołtysiak. Liczymy na Państwa pomoc. 

EGZAMIN NA STOPNIE W KICKBOXINGU

EGZAMIN NA STOPNIE W KICKBOXINGU

W dniu 26 czerwca 2013 r. w Naszym Klubie odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe w Kickboxingu. Dla wszystkich uczestników sprawdzian ten zakończył się w pełni zasłużonym sukcesem. Swoje pierwsze pasy zdobyli najmłodsi adepci, a ich bardziej doświadczeni koledzy podnieśli uprzednie stopnie:
1) Aleksandra Jankowska - 9 stopień szkoleniowy (żółty pas),
2) Bartosz Andrzejczak - 9 stopień szkoleniowy (żółty pas),
3) Remigiusz Czeponis - 9 stopień szkoleniowy (żółty pas),
4) Jakub Cisowski - 9 stopień szkoleniowy (żółty pas),
5) Paweł Strzelecki - 9 stopień szkoleniowy (żółty pas),
6) Michał Moczulski - 9 stopień szkoleniowy (żółty pas),
7) Marcel Sołtysiak - 7 stopień szkoleniowy (pomarańczowy pas),
8) Patryk Gruszczyński - 2 9 stopień szkoleniowy (brązowy pas).
Gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć!

POKAZY - Dzień Matki, Dzień Dziecka 2013

POKAZY - Dzień Matki, Dzień Dziecka 2013

Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka KSW SEKRET Gorzów przy współpracy z galerią handlową Nova Park oraz Kupcem Gorzowskim zorganizował serię pokazów Kickboxingu. Przez dwa weekendy, trzy dni z rzędu swoje umiejętności prezentowali: Aleksandra Jankowska, Jakub Cisowski, Remigiusz Czeponis, Paweł Strzelecki, Garbiel Paczesny, Bartosz Andrzejczak, Marcel Sołtysiak, Sylwia Czernik, Piotr Thel, Paweł Jastrzębski, Michał Lichodziejewski oraz trenerzy Tomasz Bagrowski i Krzysztof Zygalski. Bardzo dziękujemy wszyskim uczestnikom. Pokazy odbiły się dużym zainteresowaniem szeroko zgromadzonej publiczności. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać Gorzowianom niezwykle ciekawą dyscyplinę sportu, jaką jest Kickboxing. Mamy nadzieję, że znajdą się chętni, którzy przyłączą się do naszego Klubu. 
Zapraszamy na kolejne nasze występy...

SEKRET Gorzów vs ALKON Szczecin

SEKRET Gorzów vs ALKON Szczecin

18 maja 2013 r. w Szczecinie odbyła się gala Kickboxingu KS Alkon Szczecin kontra reszta Polski. Z zaproszenia skorzystały dwa kluby: KSW Sekret Gorzów i KS Czerwony Smok Poznań. Walki odbywały się w formule Kick Light. Stoczono kilkanaście pojedynków dobierając uprzednio zgłoszonych zawodników nie tylko względem wieku i wagi, ale również stażu treningowego i osiagnięć. Nasz klub reprezentowali: Marcel Sołtysiak, Michał Kamerski, Kasia Zommer, Paweł Jastrzębski, Piotr Piechota, Michał Tomaszewski. Dla połowy z nich był to debiut, a najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Kamerski, który trenuje zaledwie 2 miesiące. 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu 2013

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu 2013

Niestety bez medalu powrócił Rafał Sawerwain z Mistrzostw Polski AZS w Kickboxingu w formule Kick Light. Zawody pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu i Akademickiego Związku Sportowego odbywały się 15-17 maja 2013 r. w Warszawie. W zawodach wystartowało 91 zawodników z 42 uczelni. Nasz zawodnik startowł w jednej z najbardziej obsadzonych kategorii wagowych - 74 kg. W ćwierćfinałowym pojedynku przegrał na punkty z aktualnym Mistrzem Polski - Dominikiem Pazdanem (WSPiA Rzeszów), który ponadto wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju. Nie mniej jednak gratulujemy Rafałowi i życzymy szczęśliwszych losowań. 

Na zdjęciu Rafał Sawerwain z prawej.

Polish Open 2013

Polish Open 2013

Kolejny sukcers Krzysztofa Zygalskiego. Nasz zawodnik wywalczył złoty medal na rozgrywanych w dniach 03-05 maja 2013 r. miedzynarodowych zawodach w kickboxingu "Polish Open" w Krynicy Zdrój. Zygalski walczył w formule Low Kick w kategorii wagowej do 60 kg. senior. W walce finałowej pokonał wyraźnie na punkty byłego V-ce Mistrza Polski K-1. 

Brąz Czernik na Mistrzostwach Polski Kick Light 2

Brąz Czernik na Mistrzostwach Polski Kick Light 2

Brązowy medal wywalczyła Sylwia Czernik na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu juniorów i młodzieżowców w formule Kick Light. Zawody odbywały się w dniach 27-28 kwietnia 2013 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim, do którego zjechało blisko 180 kickboxerów. Mistrzostwa stały na bardzo dobrym poziomie sportowym i organizacyjnym. Brąz Czernik to duży niedosyt dla tej zawodniczki. Po udanych eliminacjach w walce półfinałowej, w której wyraźnie prowadziła na punkty, odnowiła się kontuzja kolana. Lekarz nie pozwolił naszej zawodniczce kontunuować pojedynku, jednocześnie pozbawiając Czernik walki o złoto. Na domiar złego nie był to koniec naszych niepowodzeń: w swojej drugiej walce w ćwierćfinałach odpadł Michał Lichodziejewski, a nieco wcześniej z turniejem pożeganał się Piotr Thel. Na pocieszenie pozostaje fakt, że obaj przegrali z czołowymi zawodnikami kraju, aktualnymi Wicemistrzami Polski. 

Międzynarodowy Puchar Polski K-1 2013

Międzynarodowy Puchar Polski K-1 2013

Brązowy medal wywalczył Krzysztof Zygalski zawodnik SEKRETU Gorzów na rezegranym w dniach 13 i 14 kwietnia 2013 r. Międzynarodowym Pucharze Polski K-1 Rules seniorów i juniorów. Zawody odbwały się w Starachowicach, a wzieło w nich udział ponad 200 zawodników z ponad 50 klubów z Polski oraz naszych wschodnich sąsiadów z Litwy. 
K-1 Rulles to formuła pełnokontaktowej walki w Kickboxingu charakteryzujaca się możliwością ciosów kolanem. Wprowadzona i spopularyzowana przez japońską organizację K-1. Dozwolone są wszelkie techniki bokserskie, obrotowe uderzenia pięścią, kopnięcia oraz ciosy kolanami, bez względu na wysokość; nie wolno uderzać łokciem; walka odbywa się na ringu, standardowo trwa 3x3 lub 5x3 min. 
Zygalski wystartował bardzo mocno, w sobotnich eliminacjach pokonał przez nokaut reprezentanta Litwy, czym wywalczył sobie awans do półfinału. W niedzielę niestety minimalnie przegał w walce o finał z zawodnikiem z Rybnika. 
Krzysztof Zygalski jest nie tylko jednym z najlepszych kickboxerów SEKRETU Gorzów. Obok Tomasza Bagrowskiego pełni funkcję II trenera w naszym klubie. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

BERLIN SENSEI CUP 2013

BERLIN SENSEI CUP 2013

Z 5 medalami wracają z Berlina Kickboxerzy SEKRETU Gorzów. W dniach 5-6 kwietnia Tomasz Bagrowski i Krzysztof Zygalski zabrali swoich zawodników na Otwarty Puchar Berlina. W turnieju oprócz zawodników z okolicznych landów uczestniczyło kilka klubów z zachodniej Polski. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a wśród uczstników nie zabrakło utytułowanych kickboxerów zarówno z Niemiec jak i z Polski. Zawodnicy rywalizowali we wszystkich formułach walki, a także w każdej kategorii wiekowej już od 6-latków począwszy.
Nasze sukcesy:
1) Marcel Sołtysiak - II miejsce pointfaiting, kadet młodszy, - 37 kg.
2) Michał Tomaszewski - II miejsce light contact, kadet starszy, - 52 kg.
3) Sylwia Czernik - III miejsce light contact, junior, -55 kg.
4) Michał Lichodziejewski - I miejsce low kick, junior, -71 kg.
5) Krzysztof Zygalkski - II miejsce low kick, senior - 67 kg.
Ponadto w turnieju uczestniczyli: Oliwier Wlaźlak, Bartosz Andrzejczak i Emil Cichy. Dla tych maluchów był to pierwszy start w zawodach i niestety zabrakło troszeczkę szczęścia do pozycji medalowych. 
Dla wszyskich należą się słowa uznania i gratulacje!

Na zdjęciu drużyna SEKRETU Gorzów wraz z organizatorem i trenerem klubu SENSEI -Mecit Sizmaz.

Liga K-1 Poznań - marzec 2013

Liga K-1 Poznań - marzec 2013

22.03.2013 r. w Poznaniu odbyła się kolejna Ogólnopolska Liga Sportów Walki Maximus Combat League. Tym razem pojechaliśmy z innym składem niż przed miesiącem. Swoje doświadczenie w ringu szlifowali:
- Sylwia Czernik,
- Piotr Thel,
- Paweł Jastrzębski.
Niestety cała trójka przegrała swoje pojedynki, aczkolwiek z utytułowanymi i dużo bardziej doświadczonymi rywalami (medaliści i Mistrzowie Polski). 
Następnym razem będzie lepiej!


Mistrzostwa Polski kadetów w Kickboxingu 2013

Mistrzostwa Polski kadetów w Kickboxingu 2013

Z dwoma brązowymi krążkami wrócili z Mistrzostw Polski kadetów w Kickboxingu zawodnicy Klubu Sportów Walki SEKRET Gorzów Wlkp. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego w dniach 09-10 marca 2013 r. pojechali do Muszyny k. Krynicy Zdrój by walczyć z najlepszymi kickboxerami w kraju w kategorii wiekowej kadet (10-15 lat.). 
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Ponad 450 zgłoszeń startowych w 3 formułach walki: pointfaiting (walka przerywana na punkty), light contact (walka ciągła z ograniczonym kontaktem), kick light (walka ciągła w ograniczonym kontakcie z kopnieciem na udo).
SEKRET Gorzów reprezentowało 2 zawodników: Marcel Sołtysiak i Karol Zommer, którzy walczyli w jednej kategorii wiekowej i wagowej. 
Marcel Sołtysiak wywalczył III miejsce kick light oraz III miejsce pointfaiting,kadet młodszy, -37 kg.
Tym razem trohcę mniej szczęćsia miał Karol Zommer, ubiegłoroczny Mistrz Polski, który wszyskie pojednynki skończył w ćwierćfinałach minimalnie ulegając aktualnym Mistrzom Polski.
Gratulujemy!

Na zdjęciu trener Tomasz Bagrowski wraz ze swoimi zawodnikami.

Liga K-1 Poznań

Liga K-1 Poznań

W dniu 23 lutego 2013 r. w Poznaniu odbyła się Ogólnopolska Liga Sportów Walki Maximus Combat League. Zawody odbywały się w formule K-1 i stały na bardzo wysokim poziomie. Wśród uczestników z kilkunastu klubów zachodniej Polski nie zabrakło czołowych zawodników naszego kraju, z Mistrzami Polski na czele. 
Zawodnicy SEKRETU Gorzów stanęli na wysokości zadania prezentując się z jak najlepszej strony. Oto wyniki:
1) Michał Tomaszewski - II miejsce, junior, - 54 kg.
2) Michał Lichodziejewski - I miejsce, junior, - 71 kg.
3) Daniel Kmak - II miejsce, senior, - 63,5 kg.
4) Krzysztof Zygalski - I miejsce, senior, - 63,5 kg.
Gratulujemy!

Lubusz Open 2012

Lubusz Open 2012

Doskonale zaprezentowali się zawodnicy SEKRETU Gorzów na Otwartych Mistrzostwach woj. lubuskiego w Kickboxingu, jakie zostaly rozegrane w dniach 15-16.12.2012 r. w hali zielonogórskiej Gwardii. Tegoroczna edycja XVIII "Lubusz Open" gościła 168 zawodników z 18 klubów z całej Polski. Zawodnicy rywalizowali w formułach Light Contact i Kick Light. Nasi zawodnicy wywalczyli:
1) Gabriel Paczesny - III miejsce LC oraz III miejsce KL, kadet młodszy, -37 kg.
2) Marcel Sołtysiak - III miejsce LC oraz II miejsce KL, kadet młodszy, -37 kg.
3) Karol Zommer - II miejsc LC oraz III miejsc KL, kadet młodszy, -37 kg.
4) Oskar Zasrtuszny - III miejsc LC, kadet młodszy, +57 kg.
5) Szymon Paszkowski - III miejsce LC, kadet młodszy, -52 kg.
6) Michał Tomaszewski - III miejsce LC oraz II miejsce KL, kadet, -47 kg.
7) Bartosz Tomaszewski - III miejsce LC oraz III miejsce KL, kadet, -52 kg.
8) Sylwia Czernik - I miejsce LC oraz III miejsce KL, junior, -55 kg.
9) Robert Polaszewski - I miejsce LC oraz II miejsce KL, senior, -63 kg.
Dla większości naszych zawodników był to pierwszy start w zawodach, w których niejednokrotnie rywalizowali z najlepszymi zawodnikami w kraju. Tym bardziej należą się słowa uznania nie tylko za osiągnięcia, ale już za sam start.


West Fighting MMA 2012 part. 2

West Fighting MMA 2012 part. 2

2 grudnia 2012 r. w Gorzowie Wlkp. odbyła się druga tegoroczna edycja Gali West Fighting MMA. Tym razem KSW SEKRET Gorzów reprezentował Daniel Kmak. 
W formule K-1, w kategorii wagowej do 65 kg. spotkał się z zawodnikiem klubu Nokaut Gorzów - Łukaszem Falenckim. Po bardzo wyrównanych 3 rundach, minimalnie przegrał na punkty w dogrywce.
Gratulujemy obu zawodnikom!

Na zdjęciu z lewej strony - Daniel Kmak.

Brąz na Mistrzostwach Polski kadetów Kick Light

Brąz na Mistrzostwach Polski kadetów Kick Light

Brązowy medal wywalczył Karol Zommer na Mistrzostwach Polski kadetów w kickboxingu w formule Kick Light. Zawody odbyły się w miniony weekend 20-21 października 2012 r. w Dobrzejewicach koło Torunia. Były to pierwsze Mistrzostwa Polski w formule Kick Light zorganizowane dla kadetów, czyli najmłodszych zawodników tej dyscypliny sportu (10-12 lat). Klub SEKRET Gorzów pod wodzą trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego reprezentowali: wspomniany już Karol Zommer oraz Marcel Sołtysiak. Obaj wystartowali w tej samej kategorii wagowej -37 kg. Tym razem nieco mniej szczęścia miał Sołtysiak, który minimalnie przegrał w walce o półfinał. Obaj to już bardzo utytułowani zawodnicy: wielokrotni medaliści, Mistrzowie Polski zarówno w Kickboxingu, jak i Taekwon-do; wschodząca nadzieja gorzowskich sportów walki.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Debiut Muay Thai!

Debiut Muay Thai!

W dniu 09 czerwca 2012 r. w Szczecinie rozegrana została VII edycja ligi Muay Thai "Fight and Win", w której uczestniczyli zawodnicy Naszego Klubu: Piotr Thel i Michał Lichodziejewski. Był to dla nas pierwszy start w tej formule walki.
Juniorzy SEKRETU nie mając przeciwników w swoim wieku zgodzili się stanąć w ringu na przeciwko starszych (seniorzy) i bardziej doświadczonych rywali. Stoczyli heroiczny bój, w którym niestety musieli uznać wyższość swoich rywali.
Thel przegrał z bardziej doświadczonym i cięższym o 6 kg. zawodnikiem.
Lichodziejewski na skutek kontuzji odniesionej w 3 rundzie musiał oddać bardzo wyrównaną walkę.
Pomimo porażki trener Tomasz Bagrowski zaliczył debiut do udanych i zapowiedział,
że to nie koniec przygody z tajskim boksem. Wręcz przeciwnie ten styl walki będzie dominował w Klubie, a kolejna gala tuż po wakacjach.

Na zdjęciu z prawej strony - Michał Lichodziejewski. 

Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu 2012

Mistrzostwa Polski Zachodniej w Kickboxingu 2012

Kolejnym sukcesem zawodników SEKRETU Gorzów zakończyły się Mistrzostwa Polski Ziem Zachodnich, które odbyły się w dniach 11-13.05.2012 r. w Rydzyni koło Leszna. Zawody były eliminacją do krajowych mistrzostw dla juniorów i seniorów w formule semi, light contact. Wyniki:
1) Piotr Thel - II miejsce semi contact, junior -57 kg.
2) Michał Lichodziejewski - II miejsce semi contact, junior -69 kg.
3) Paweł Jastrzębski - III miejsce semi contact, junior - 63 kg.
4) Daniel Kmak - III miejsce light contact, senior - 63 kg.
Gratulujemy!

Na zdjęciu z lewej strony - Piotr Thel.

Złoto kadetów na MP w Kickboxingu

Złoto kadetów na MP w Kickboxingu

W dniach 28-29 kwietnia 2012 r. w Bielsku Białej odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów w Kickboxingu w formułach semi contact, light contact i kick light. Doskonale zaprezentowali się zawodnicy KSW SEKRET Gorzów. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego zdobyli łącznie 4 złote medale: 
1) Karol Zommer - I miejsce semi contact, kadet młodszy, - 37 kg.
2) Sylwia Czernik - I miejsce semi contact, I miejsce light contact i I miejsce kick light, kadet starszy, - 50 kg.

W/ w zdeklasowali swoich rywali: Zommer wygrał wszystkie swoje walki przed czasem, a Czernik w semi contact wypunktowała wszystkie zawodniczki do zera, 
a w finałowej walce light contact wygrała przez TKO. 
Nieco mniej szczęścia miał trzeci zawodnik naszej drużyny - Marcel Sołtysiak. Nie dość, że jego kategoria była jedną z najbardziej obsadzonych, to w walkach eliminacyjnych zatrzymał go aktualny Mistrz Polski. 
Gratulacje dla całego Team-u!Berlin Sensei Cup 2012

Berlin Sensei Cup 2012

W dniu 01.04.2012 r. w Berlinie odbyły się międzynarodowe zawody w Kickboxingu. Zawodnicy rywalizowali w formułach semi, light i full contact. Do rywalizacji stanęli kickboxerzy z Niemiec, Danii oraz Polski, w tym Łodzi, Szczecinka, Polic i oczywiście Gorzowa Wlkp. Nasze miasto dumnie zaprezentowali zawodnicy SEKRETU Gorzów. Podopieczni Trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalsiego zdobyli łącznie 11 medali, w tym 1 złoty, 3 srebrne i 7 brązowych:
1) Karol Zommer - II miejsce semi contact -32 kg. kadet młodszy,
2) Marcel Sołtysiak - III miejsce semi contact -37 kg. kadet młodszy,
3) Sylwia Czernik - II miejsce light contact oraz III miejsce semi contact -55 kg. kadet starszy,
4) Piotr Thel - I miejsce light contact oraz III misjece semi contact - 52 kg. kadet starszy,
5) Daniel Kmak - III miejsce full contact -63,5 kg. oraz III miejsce light contact - 69 kg. senior,
6) Mateusz Dawidowicz - III miejsce full contact - 69 kg. senior,
7) Tomasz Bagrowski - II miejsce full contact - 75 kg. senior.

Na szczególne wyróżnienie zasługują Piotr Thel oraz Karol Zommer. Ten pierwszy nie miał sobie równych w formule light contact, kończąc wszystkie walki przed czasem (finał w 10 sekundzie). Najmłodszy w reprezentacji, choć najbardziej doświadczony - Karol Zommer udowodnił, że jest światowym talentem.
Wszystkim startującym gratulujemy!


West Fighting MMA 2012

West Fighting MMA 2012

W dniu 11.03.2012 r. w Gorzowie Wlkp. odbyła się Gala Sportów Walki, z udziałem zawodnika KSW SEKRET Gorzów. Swoje umiejętności w formule K1 zaprezentował Michał Lichodziejewski. Nasz junior pokonał na punkty zawodnika KS BORAN Barlinek Rafała Siedleckiego. Pomimo młodego wieku walczacych była to najładniejsza, pod wzgledem technicznym, walka w stójce tego wieczoru.
Gratulujemy!


Seminarium K1/Muay Thai z Maciejem Domińczakiem

Seminarium K1/Muay Thai z Maciejem Domińczakiem

W dniu 03.03.2012 r. w Naszym Klubie gościliśmy wybitnego zawodnika i trenera Kickboxingu, Low Kick i K1; Wielokrotnego Mistrza Polski, Zdobywcę Pucharu Świata, Medalistę Mistrzostw Świata - Macieja Domińczaka. Aktualny trener kary narodowej przeprowadził specjalne seminarium szkoleniowe z zakresu K1 i Muay Thai.
Na zakończenie jako ciekawostkę pokazał kilka technik walki w parterze.
Serdecznie dziękujemy!

Na zdjęciu uczestnicy seminarium wraz z prowadzącym Maciejem Domińczakiem 
(w czerwonej koszulce).

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UFR

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UFR

W dniach 25-26.02.2012 r. w Ciepłowodach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kickboxingu organizacji UFR. W zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodników z 19 klubów z całej Polski i nie tylko. Nasza skromna 3 osobowa drużyna zaprezentowała się perfekcyjnie zdobywając łącznie 6 medali, w tym 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy:
1) Karol Zommer - II miejsce walki touch contact, III miejsce testy szybkości -135 cm. kadet młodszy,
2) Marcel Sołtysiak - II miejsce semi contact, I miejsce walki touch contact - 145 cm. kadet młodszy,
3) Krzysztof Zygalski - I miejsce light contact, I miejsce walki UFR tatami -66kg. senior. 
Ponadto Trener Krzysztof Zygalski wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju. 
Sędziował Robert Sołtysiak.
Gratulujemy!

Specjalny trening bokserski

Specjalny trening bokserski

W dniu 22.02.2012 r. gościliśmy w Naszym Klubie znanego gorzowskiego boksera Marcina Lupę. Dziękujemy za profesjonalny trening i specjalistyczne porady! 
Już niebawem kolejni goście!

Pierwszy start w 2012 r.

Pierwszy start w 2012 r.

W dniu 11.02.2012. r. w Zielonej Górze odbył się turniej zorganizowany przez SKF BOKSING. Zawody odbywały się w formie walk sparingowych w pełnym wydaniu, czyli z werdyktem sędziowskim. Celem było przygotowanie do ważnych startów krajowych i zagranicznych w 2012 r. zawodników wykwalifikowanym oraz tych, którzy stawiają pierwsze kroki na ringu. 
Nasi zawodnicy zaprezentowali się z jak najlepszej strony potwierdzając swój wojowniczy charakter.
W turnieju uczestniczyli: Karol Zommer, Marcel Sołtysiak, Mateusz Mańturzyk i Paweł Jastrzębski.
Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w kolejnych startach!

Na zdjęciu: zawodnicy KSW SEKRET Gorzów wraz z trenerem SKF Boksing Zielona Góra - Bogumiłem Połońskim.

Nowy Instrulktor w KSW SEKRET Gorzów.

Nowy Instrulktor w KSW SEKRET Gorzów.

Zawodnik Naszego Klubu Filip Dzitko w dniach 10.12.2011 r. - 29.01.2012 r. w Poznaniu brał udział w kursie Instruktora Rekreacji Ruchowej Sztuk Walki, ze specjalnością samoobrony. Kurs ukończył z wynikiem pozytywnym, co daje mu niezbędne kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia zajęć rekreacyjnych z Samoobrony.
Gratulujemy!

Na zdjęciu: Filip Dzitko (w czarnej koszulce) z uczestnikami kursu.

Nagroda Ministrer Sportu i Turystyki

Nagroda Ministrer Sportu i Turystyki

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Trener Krzysztof Zygalski został wyróżniony przez Minister Sportu i Turystyki Nagrodą Zespołową I Stopnia w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w 2011 r. Przypominamy że Nasz Trener przygotowywał zawodnika Głogowskiego Klubu Kickboxingu Macieja Domińczaka do Mistrzostw Świata WAKO rozgrywanych w Skopje/Macedonia w październiku 2011 roku, gdzie zajął on III miejsce w formule K1.

Na zdjęciu: Maciej Domińczak.

Lubusz Open 2011

Lubusz Open 2011

W dniu 11.12.2011 r. w Zielonej Górze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Kickboxingu. W mocno obsadzonych zawodach doskonale zaprezentowali się zawodnicy SEKRETU Gorzów. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego wywalczyli:
1) Patryk Kociubiński - I miejsce semi contact kadet młodszy -42kg.,
2) Sylwia Czernik - II miejsce light contact kadet starszy -55kg.,
3) Piotr Thel - I miejsce semi contact oraz II miejsce light contact kadet starszy -52kg.,
4) Adrian Piasecki - II miejsce light contact kadet starszy -63kg.,
5) Mateusz Dawidowicz - II miejsce kick light junior-74kg.,
6) Radosław Jasiński - II miejsce light contact junior -74kg.
W turnieju ponadto wystartowali Karol Zommer, Marcel Sołtysiak i Daniel Kmak, którym mimo świetnej postawy minimalnie przegrali w bardzo wyrównanych walkach eliminacyjnych.
Wszystkim startującym należą się słowa uznania i gratulacje. 


Nagroda Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.

Nagroda Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.

Dorocznym zwyczajem, Prezydent Gorzowa Wlkp. uhonorował najlepszych gorzowskich sportowców i trenerów jednorazowymi stypendiami oraz nagrodami. 
Wśród wyróżnionych znaleźli się zawodnik KSW SEKRET Gorzów Michał Lichodziejewski oraz trener Tomasz Bagrowski.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011

Puchar Polski w Kickboxingu UFR 2011

Aż 7 medali zdobyli zawodnicy SEKRETU Gorzów na rozgrywanych w dniu 15.10.2011 r. w Szczecinie zawodach Pucharu Polski w Kickboxingu UFR. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krysztofa Zygalskiego stratowali w formule Pointfighting (semi contact). Żaden z zawodników nie zawiódł, wszyscy wrócili z medalami:
1) Karol Zommer - I miejsce kadet młodszy (10-12 lat) -135 cm,
2) Marcel Sołtysiak - II miejsce kadet młodszy -135 cm,
3) Sylwia Czernik - I miejsce kadet starszy (13-15 lat) - 50 kg,
4) Piotr Thel - I miejsce kadet starszy - 52 kg,
5) Michał Lichodziejewski - I miejsce kadet starszy - 69 kg. oraz II miejsce +69 kg,
6) Daniel Kmak - III miejsce junior -69 kg.
Najlepszy w oczach trenera okazał się Michał Lichodziejewski, którego trenerzy wystawili w 2 kategoriach wagowych. Warto zaznaczyć, że jest to zawodnik, który woli walczyć w walce ciągłej, podobnie jak Thel czy Kmak. Tak więc ten sukces bardzo cieszy trenerów.

Mistrzostwa Polski kadetów w kickboxingu 2011

Mistrzostwa Polski kadetów w kickboxingu 2011

Udany występ na Mistrzostwach Polski Kadetów w Kickboxingu zanotowali kickboxerzy SEKRETU Gorzów. W dniach 13-15.05.2011 r. podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego na ringu w Bielsku Białej wywalczyli aż 4 brązowe krążki.
- Sylwia Czernik - III miejsce w formule light contact oraz III miejsce kick-light -50kg.,
- Michał Lichodziejewski - III miejsce w formule light contact oraz III miejsce kick-light -69kg.
Ponadto drużynę uzupełnili Karol Zommer i Marcel Sołtysiak - najmłodsze talenty SEKRETU (obaj 10 lat oraz aktualni Mistrzowie Polski w Taekwon-do), dla których był to pierwszy start w Kickboxingu. Niestety w walkach eliminacyjnych w formule semi contact (walka przerywana na punktu) minimalnie przegrali ze starszymi o 2 lata późniejszymi finalistami turnieju.

Wspólna fotografia zawodników KSW SEKRET Gorzów i SKF BOKSING Zielona Góra.

100% Normy na Mistrzostwach Polski Taekwon-do 2011

100% Normy na Mistrzostwach Polski Taekwon-do 2011

W niedzielę 04 kwietnia 2011 r. w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy gorzowskiego KSW SEKRET Gorzów. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego, nie dali rywalom żadnych szans wygrywając wszystkie konkurencje w jakich wystartowali. Skromna bo jedynie 3 osobowa drużyna przywiozła łącznie 4 medali: 3 złote i jeden srebrny:
- Karol Zommer - I miejsce walki kalaki -135 cm. kadeci,
- Marcel Sołtysiak - II miejsce walki kalaki - 135 cm. kadeci,
- Sylwia Czernik - I miejsce semi contact -50 kg. oraz I miejsce techniki specjalne juniorki młodsze.

Come Back !

Come Back !

Po półrocznej przerwie w Naszym Klubie do szkolenia powrócił trener Tomasz Bagrowski. Podczas swojej nieobecności intensywnie trenował w bokserskim klubie "GWARDIA Szczytno" pod okiem trenera Zenona Jagiełło.

Na zdjęciu Tomasz Bagrowski z zawodnikami i trenerem GWARDII Szczytno.

KSW SEKRET na Słowiance

KSW SEKRET na Słowiance

KSW ?SEKRET? Gorzów we współpracy Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Słowianka Gorzów Wlkp. brał udział w akcji ?aktywne wakacje? dla dzieci i młodzieży. Zajęcia sztuk walki prowadzili trenerzy Tomasz Bagrowski, Krzysztof Zygalski i Grzegorz Stefanowski. Dziękujemy za współpracę. Chętnych do dalszej nauki zapraszamy na treningi w naszym Klubie w Szkole Podstawowej nr 5.

Szkolenie Kickboxingu

Szkolenie Kickboxingu

W dniach 26.06-10.07.2010 r. w Zielonej Górze odbył się kurs instruktorów Kickboxingu. W szkoleniu zorganizowanym przez Polski Związek Kickboxingu wziął udział trener KSW SEKRET Gorzów Tomasz Bagrowski. Kurs ukończył z wynikiem pozytywnym. Gratulujemy!

Fotografia z kursu: w żóltej koszulce Mistrz Świata Muay Thai Tomasz Makowski.

Obóz sportowy 2010

Obóz sportowy 2010

W dniach 26.06-04.07.2010 r. w miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno odbył się kolejny obóz sportowy organizowany przez KSW "SEKRET" Gorzów. W kolonii wzięli udział zarówno zawodnicy naszego Klubu jak i osoby niezrzeszone. W tym roku postawiliśmy na pełną rekreację, do której doskonałe zaplecze zapewnił nam OWR "FAMASTA". Mamy nadzieję, że Wam się podobało. Podziękowania dla wszystkich uczestników. Zapraszamy do galerii.

 MP kadetów w Kickboxingu oraz MP Taekwondo 2010

MP kadetów w Kickboxingu oraz MP Taekwondo 2010

Doskonale zaprezentowali się kickbokserzy SEKRETU Gorzóww na rozegranych w dniach 12-13.06.2010 r. w Lesznie Mistrzostwach Polski kadetów w kickboxingu w wersji semi, light contact. W zawodach udział wzęło ponad 100 zawodników w przedziale wiekowych 13-15 lat. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego wywalczyli:
- Sylwia Czernik: I miejsce semi contact i I miejsce light contact -54kg,
- Michał Lichodziejewski: III miejsce light contact.
Ponadto Nasz Klub reprezentowali Mateusz Mleczko i Bartosz Bydychaj, którzy tym razem musieli uznać wyższośc rywali kończąc walki w półfinałach.

W tym samym czasie 13.06.2010 r. w Gostyniu ich nieco młoodsi koledzy klubowi (7-11 lat) stanęlli do rywalizacji na Wielkopolskich Mistrzostwach Taekwon-do, skąd wszyscy wróccili z medalami:
- Karol Zommer - I miejsce walki kalaki -125cm. młoodzik,
- Marcel Sołttysiak - I miejsce walki kalaki -135 cm. i III miejsce testy szybkości młoodzik,
- Mateusz Borkowski - II miejsce walki kalaki - 135 cm. kadet.

Na zdjęciu drużyna SEKRETU Gorzów wraz z organizatorem MP kadetów w Kickboxingu - trenerem KS Polonia Leszno Albinem Pudlickim.

Medalowy weekend Fighterów SEKRETU Gorzów

Medalowy weekend Fighterów SEKRETU Gorzów

W minioną niedzielę zawodnicy Klubu Sportów Walki SEKRET Gorzów Wlkp. z powodzeniem rywalizowali na arenach Kickboxingu i Taekwon-do.

W dniach 20/21.03.2010 r. w Lesznie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Ziem Zachodnich w Kickboxingu juniorów i seniorów. Na ringu stanęli czołowi zawodnicy tej dyscypliny w liczbie ponad 200 osób, w tym 5 reprezentantów SEKRETU Gorzów. Podopieczni Trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego wywalczyli:
- Mateusz Filipowicz - II miejsce semi contact -57 kg. junior
- Patryk Kriegelstein - III miejsce semi contact -69 kg. junior,
- Baeta Zommer - III miejsce light contact - 65 kg. senior,
- Krzysztof Zygalski - II miejsce light contact - 63 kg. senior.

W tym samym czasie w dniu 21.03.2010 r. w Obornikach Śląskich 6 naszych zawodników wystartowało w Mistrzostwach Polski Taekwon-do PFT. W zawodach wzięło udział ponad 300 taekwondoków. Doskonale spisali się zawodnicy SEKRETU Gorzów zdobywając łącznie 6 medali: 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe:
- Sebastian Sarbinowski - I miejsce semi contact -48 kg. junior młodszy,
- Adam Ostrowski - III miejsce semi contact -54 kg oraz III miejsce układy formalne 10-7 kup junior młodszy,
- Mateusz Mleczko - I miejsce semi contact -60 kg. junior młodszy,
- Karol Zommer - II miejsce walka kalaki -125 cm. młodzik,
- Marcel Sołtysiak - I miejsce walka kalaki -135 cm. młodzik.
Gratulujemy!

Kolejny sukces Kickbokserów SEKRETU Gorzów

Kolejny sukces Kickbokserów SEKRETU Gorzów

W dniu 06.03.2010 r. w Gdańsku odbył się Ogólnopolski Turniej Kickboxingu - Puchar Gdańska seniorów w formule Light-Kick ( Low-Kick Light-Contact - nowa formuła walki zaproponowana przez światową federację Kickboxingu WAKO ). Light Contact rozegrany na ringu z charakterystycznym dla tego rodzaju walki kopnięciem na udo. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. W turnieju wzięli udział Kickbokserzy z całej Polski, wśród których nie zabrakło liderów kadry narodowej. KSW SEKRET Gorzów reprezentowali: Beata Zommer, Refał Sawerwain, Krzysztof Zygalski. Był to dla nas pierwszy start w tej formule walki i od razu sukces:
- Beata Zommer - II miejsce w kategorii -65 kg. senior,
- Rafał sawerwain - III miejsce w kategorii -69 kg. senior.
Gratulujemy!

Otwarte Mistrzostwa ZKS Gwardia Zielona Góra 2010

Otwarte Mistrzostwa ZKS Gwardia Zielona Góra 2010

Na rozegranych w dniu 28.02.2010 r. w Zielonej Górze Otwartych Mistrzostwach ZKS "Gwardia" Zielona Góra w Kickboxingu doskonale spisali się zawodnicy Klubu Sportów Walki "SEKRET" Gorzów Wlkp. W mocno obsadzonych zawodach udział wzięli kickbokserzy z Gorzowa Wlkp., Strzelec Krajeńskich, Zielonej Góry, Gubina i Poznania. Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Krzysztofa Zygalskiego wywalczyli:
- Sylwia Czernik - I miejsce w kategorii -51 kg. kadet,
- Beata Zommer - I miejsce w kategorii - 65 kg. senior,
- Patryk Kriegelstein - I miejsce w kategorii - 69 kg. junior,
- Mateusz Filipowicz - II miejsce w kategorii - 63 kg. junior,
- Rafał Sawerwain - II miejsce w kategorii - 69 kg. senior.
Gratulujemy!
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, co dobrze wróży dla zawodników SEKRETU, którzy przygotowują się do Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej planowanych na dzień 21.03.2010 r. w Lesznie. 

Stypendium Sportowe Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp

Stypendium Sportowe Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp

Uroczyste podsumowanie dorobku młodych gorzowskich sportowców w Ogólnopolskim Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży odbyło się 18 grudnia 2009 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. Dyplomy uznania, puchary, stypendia, a także nagrody pieniężne w dowód uznania za sportowe osiągnięcia 205 sportowcom, trenerom i działaczom wręczył prezydent Tadeusz Jędrzejczak. Wśród nagrodzonych nie zabrakło oczywiście trenera i zawodników KSW "SEKRET" Gorzów:
- Tomasz Bagrowski 
- Sylwia Czernik 
- Jakub Gruszecki 
- Patryk Kociubiński
- Andrzej Michalczyk
- Karol Michalski
- Mateusz Mleczko 
- Adam Ostrowski
- Sebastian Sarbinowski
- Marcel Sołtysiak
- Igor Wodniczak
- Karol Zommer
Gratulacje!

Puchar Polski w Taekwon-do 2009

Puchar Polski w Taekwon-do 2009

Aż 8 medali ( 3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe ) wywalczyli podopieczni Trenera Tomasza Bagrowskiego na rozgrywanych 15.11.2009 r. w Dzierżoniowie koło Wrocławia zawodach Pucharu Polski w Taekwon-do ITF Polskiej Federacji Taekwon-do. Ponad 300 startujących, wśród których 7 zawodników KSW "SEKRET" Gorzów:
- Karol Zommer - I miejsce walka kalaki -125 cm. młodzik,
- Marcel Sołtysiak - II miejsce walka kalaki -135 cm. młodzik,
- Patryk Kociubiński - I miejsce walka kalaki -135 cm. młodzik,
- Sebastian Sarbinowski - I miejsce walka kalaki -155 cm. kadet,
- Igor Wodniczak - III miejsce walka kalaki -60 kg junior młodszy,
- Patryk Kriegelstein - I miejsce light contact, III miejsce semi contact -66 kg., III miejsce układy formalne 2-1 kup junior,
- Mateusz Mleczko - 4 miejsce układy formalne, 8-7 kup junior młodszy.
Gratulujemy!
Sędziował - Robert Sołtysiak

Instruktor Boksu

Instruktor Boksu

Trener KSW "SEKRET" Gorzów Wlkp. Tomasz Bagrowski podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe ukończył kurs instruktora Boksu. Szkolenie prowadził Olimpijczyk i Zawodowy Mistrz Świata Mariusz Cendrowski. Cenne wskazówki i doświadczenie zdobyte podczas szkolenia z pewnością zaprocentują na Naszych treningach. 

Na zdjęciu Mariusz Cendrowski z Tomaszem Bagrowskim.

Wspaniały start na rozpoczęcie sezonu 2009/2010

Wspaniały start na rozpoczęcie sezonu 2009/2010

W dniu 25.10.2009 r. w Piaskach koło Gostynia odbyły się Regionalne Mistrzostwa Taekwon-do ITF Polskiej Federacji Taekwon-do. W zawodach udział wzięła 10 osobowa drużyna KSW "SEKRET" Gorzów. Podopieczni trenera Tomasza Bagrowskiego okazali się jedną z najmocniejszych ekip zdobywając łącznie 12 medali, w tym 3 złote, 5 srebrnych i 4 brązowe:
- Karol Zommer - I miejsce układy formalne 8-7 kup, II miejsce walki kalaki -135 cm młodzik,
- Jakub Gruszewski - III miejsce układy formalne 8-7 kup młodzik,
- Marcel Sołtysiak - II miejsce układy formalne 10-9 kup, I miejsce walki kalaki -135 cm. młodzik,
- Patryk Kociubiński - II miejsce układy formalne 8-7 kup młodzik,
- Sylwia Czernik - III miejsce układy formalne 10-9 kup kadet,
- Sebastian Sarbinowski - II miejsce walki kalaki -145 cm. kadet,
- Adam Ostrowski - III miejsce walki kalaki junior młodszy,
- Igor Wodniczak - II miejsce semi contact, III miejsce układy formalne 10-9 kup junior młodszy,
- Marcin Maciejewski - I miejsce układy formalne 10-9 kup junior,
- Radosław Jasiński - 4 miejsce układy formalne 10-9 kup junior.
Gratulujemy!
Sędziowie: Beata Zommer i Robert Sołtysiak.

Wicemistrz Europy w boksie w Naszym Klubie!

Wicemistrz Europy w boksie w Naszym Klubie!

W ubiegłą środę 23.09.2009 r. w Naszym Klubie gościł Pan Paweł Siwek - Wicemistrz Europy w boksie, 2-krotny Mistrz Polski, 2-krotny Wicemistrz Polski, 2-krotny zdobywca Pucharu Polski oraz wielokrotny medalista prestiżowych turnieji pięściarskich polskich i zagranicznych. Bardzo dziękujemy za poprowadzenie treningu oraz cenne wskazówki. 
Na zdjęciu ówcześni zawodnicy Naszego Klubu.

Obóz sportowy 2009

Obóz sportowy 2009

W dniach 22.06 - 02.07.2009 r. 22-osobowa ekipa KSW Gorzów uczestniczyła w obozie sportowym w miejscowości nadmorskiej Dąbki. Pogoda dopisała, zabawa była przednia. Pora na wakacyjny odpoczynek. 

Dni Gorzowa 2009

Dni Gorzowa 2009

W dniu 05.06.2009r. podczas obchodów Dni Gorzowa zawodnicy Naszego Klubu rozegrali dwie walki pokazowe: Patryk Kriegelstein (KSW Gorzow) kontra Patryk Machała (Dragon Gorzów) - 3:0 
oraz walka: Andrzej Michalczyk kontra Filip Dzitko (obaj KSW) - walka remisowa.

Mistrzostwa Polski w Taekwon-do 2009

Mistrzostwa Polski w Taekwon-do 2009

W dniu 09 maja 2009 r. we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF Polskiej Federacji Taekwon-do. Na starcie 250 zawodników, w tym 8 osobowa ekipa KSW Gorzów pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego. Tym razem nasza drużyna złożona była ( poza trenerem ) z najmłodszych adeptów tej sztuki walki; średnia wieku w naszej ekipie wynosiła 10 lat. Nasi młodzi zawodnicy spisali się z jak najlepszej strony zdobywając łącznie 5 medali, w tym 4 złote i jeden brązowy:
- Karol Zommer - I miejsce walki kalaki -115 cm. młodzik,
- Sebastian Sarbinowski - I miejsce walki kalaki -145 cm. kadet,
- Adam Ostrowski - III miejsce semi contact -48 kg. junior młodszy,
- Trener Tomasz Bagrowski - I miejsce semi contact, I miejsce light contact -72 kg. senior.
Ponadto drużynę uzupełnili: Jakub Gruszewski i Marcel Sołtysiak, którym zabrakło troszkę szczęścia i zajęli miejsca tuż za podium.
Gratulujemy!

Taekwon-do POLISH OPEN 2009

Taekwon-do POLISH OPEN 2009"

W niedzielę 08 marca 2009 r. w Miliczu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ITF "POLISH OPEN". W zawodach brało udział 500 zawodników, wśród których 11 osobowa drużyna KSW Gorzów. Podopieczni trenera Tomasza Bagrowskiego zaprezentowali się z jak najlepszej strony zdobywając łącznie 7 medali: 2 złote, 3 srebrne, 2 brązowe.
- Karol Zommer - II miejsce walki kalaki -115 cm. młodzik,
- Jakub Gruszewski - III miejsce walki kalaki - 125 cm. młodzik,
- Patryk Kociubiński - I miejsce walki kalaki - 125 cm. młodzik,
- Sebastian Sarninowski - II miejsce walki kalaki - 145 cm. kadet,
- Andrzej Michalczyk - III miejsce light contact - 66 kg. senior,
- Tomasz Bagrowski - I miejsce light contact, II miejsce semi contact - 72 kg. senior.
Gratulujemy!

II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Taekwon-do

II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Taekwon-do

W dniu 08.02.2009 r. w Pudliszkach odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Taekwon-do, gdzie świetnie zaprezentowali się zawodnicy Naszego Klubu, zdobywając łącznie 14 medali:
- Karol Zommer - II miejsce walki kalaki -125 cm. młodzik,
- Patryk Kociubiński - I miejsce walki kalaki -125 cm. młodzik,
- Sebastian Sarbinowski - III miejsce walki kalaki - 145 cm. kadet,
- Adam Ostrowski - II miejsce układy formalne 8-7 kup, III miejsce semi contact -54 kg. junior młodszy,
- Mateusz Mleczko - III miejsce układy formalne 8-7 kup junior młodszy,
- Wojciech Walczak - I miejsce semi contact, II miejsce light contact, I miejsce walki kalaki - 72 kg. junior,
- Kamil Wygrała - I miejsce light contact, III miejsce semi cotnacy, II miejsce walki kalaki -72 kg. senior,
- Trener Tomasz Bagrowski - I miejsce semi contact, I miejsce light contact -72 kg. senior.
Ponadto reprezentację uzupełnili: Jakub Gruszewski , Jakub Matyjaszczyk , Maciej Ekstowicz oraz sędzia narodowy Adam USZKIEWICZ.
Gratulujemy!

I Mistrzostwa Warmii i Mazur Taekwon-do 2008

I Mistrzostwa Warmii i Mazur Taekwon-do 2008

W dniu 03.12.2008r. w Działdowie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Warmii i Mazur Taekwon-do. 
200 zawodników z całej Polski wśród których 10 osobowa ekipa KSW Gorzów:
- Trener - Tomasz Bagrowski - I miejsce semi contact -72 kg. senior,
- Karol Zommer - III miejsce układy formalne 8-7 kup młodzik,
- Sebastian Sarbinowski -III miejsce układy formalne 10-9 kup kadet,
- Adam Ostrowski - II miejsce układy formalne 10-9 kup, II miejsce walki kalaki -155 cm. kadet,
- Mateusz Mleczko - II miejsce walki kalaki -48 kg., II miejsce techniki specjalne -160 cm., II miejsce układy formalne 10-9 kup junior młodszy,
- Paula Bociańska - II miejsce semi contact Open,
- Wojciech Walczak - II miejsce semi contact -72 kg. junior, II miejsce techniki specjalne +180 cm. junior/senior,
- Andrzej Michalczyk - III miejsce semi kontakt -60 kg. junior,
- Jakub Cybula - II miejsce semi contakt - 72 kg. senior.
Gratulujemy!
Licencjonowany sędzia narodowy Adam Uszkiewicz.

Puchar Polski Taekwon-do 2008

Puchar Polski Taekwon-do 2008

W dniu 30.11.2008r. w Oławie odbyły się kolejne zawody Pucharu Polski Taekwon-do, gdzie odnieśliśmy wielkie sukcesy:
- Karol Michalski - II miesjce walki kalaki młodzik +125 cm.,
- Adam Ostrowski - III miejsce układy formalne kadet 10-9 kup,
- Mateusz Mleczko - I miejsce układy formalne junior młodszy 10-9 kup,
- Andrzej Michalczyk - III miejsce light contact junior -66 kg.,
- Tomasz Bagrowski - II miejsce light contact senior -72 kg.
W zawodach ponadto uczestniczyli Karol Zommer, Sebastian Sarbinowski, Paula Bociańska, Jakub Cybula, Marek Zieliński oraz sędzia Adam Uszkiewicz. Wszystkim startującym należą się słowa uznania, a medalistom gratulacje! 

Kurs sędziowski Taekwon-do 2008

Kurs sędziowski Taekwon-do 2008

W dniu 25.10.2008r. w Obornikach Śląskich odbył się kurs sedziowski Polskiej Federacji Taekwondo.
W tym roku Licencję Sędziego Narodowego uzyskali: Tomasz Bagrowski oraz Adam Uszkiewicz. 
Gratulujemy!

Mistrzostwa Polski Taekwon-do 2008

Mistrzostwa Polski Taekwon-do 2008

W dniu 11.05.2008 r. w miejscowości Krobia odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwon-do, gdzie reprezentujący Nasz Klub Trener Tomasz Bagrowski wywalczył tytuł Mistrza Polski kategorii senior -72 kg. light contact oraz Wicemistrza Polski kategorii senior -72 kg. semi contact.
Reprezentacje uzupełnili Paulina Bociańska i Andrzej Michalczyk, którym tym razem zabrakło trochę szczęścia do podium. 
Gratulujemy!

Taekwon-do Polish Open 2008

Taekwon-do Polish Open 2008

Na rozegranych w dniu 09.03.2008 r. w Obornikach Śląskich Otwartych Mistrzostwach Polski w Taekwon-do nasi zawodnicy wywalczyli:
- Tomasz Bagrowski - II miejsce light contact senior -72 kg., II miejsce semi contact senior -72 kg.,
- Andrzej Michalczyk - III miejsce semi contact junior -66 kg.
Ponadto w zawodach wzięli udział: Konrad Malborski, Filip Dzitko, Robert Kras, Mariusz Knioch, którzy zaprezentowali się z jak najlepszej strony, niestety zabrakło im odrobiny szczęścia do zajęcia pozycji medalowych.
Gratulujemy!

I Wielkopolskie Mistrzostwa Taekwon-do 2008

I Wielkopolskie Mistrzostwa Taekwon-do 2008

Na Mistrzostwach Wielkopolski w Taekwon-do znakomicie zaprezentował się Trener Naszego Klubu Tomasz Bagrowski, który wywalczył: I miejsce light contact senior -72 kg. oraz II miejsce semi contact senior -72 kg.
Gratulujemy!

Na zdjęciu z prawej Tomasz Bagrowski w jednej z walk eliminacyjnych.

Otwarte Mistrzostwa ZKS Gwardia Zielona Góra 2007

Otwarte Mistrzostwa ZKS Gwardia Zielona Góra 2007

Świetną postawę zaprezentowali zawodnicy Naszego Klubu podczas otwartych Mistrzostw ZKS Gwardia Zielona Góra w Kickboxingu 22.12.2007r.:
- Tomasz Bagrowski - I miejsce light contact senior -69 kg.,
- Mariusz Knioch - I miejsce semi contact senior -78 kg.,
- Roman Repelewicz - II miejsce semi contact senior -78 kg.,
- Andrzej Michalczyk -II miejsce light contact junior -74kg.,
- Bartosz Tymanowski - II miejsce semi contact junior -69 kg.,
- Filip Dzidko -II miejsce light contact junior -69 kg.,
- Marcin Boczek - II miejsce light contact senior -92 kg.
Gratulujemy!

Obok ówczesna fotografiia zawodników Naszego Klubu.

Sportowiec roku 2007

Sportowiec roku 2007

W plebiscycie na najpopularniejszego sportowca 2007 r. województwa lubuskiego trener i założyciel klubu KSW Gorzów- Tomasz Bagrowski zajął wysokie 14 miejsce z ponad 100 kandydatów. 
Gratulujemy!

Pierwszy sukces zawodnikóww KSW Gorzów

Pierwszy sukces zawodnikóww KSW Gorzów

Na rozgrywanych w dniu 25 listopada 2007 r. w Gorzowie Wlkp. zawodach Pucharu Polski w Taekwon-do wywalczyliśmy:
- Tomasz Bagrowski - I miejsce light contact senior -72kg.,
- Andrzej Kowalczewski - II miejsce semi contact junior młoodszy -66kg. oraz III miejsce walki kalaki.
Gratulujemy!

Fotografia - latający Tomasz Bagrowski.